Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Младост 4

Някой да си е купил този комплект ножове и др. неща
   Досега не съм си купувала никога от тези многобройно предлагани боклуци обикновено, но по този комплект се загледах. Дали си заслужава?
Цитирай

Fight club

Никога не съм си купувала от "Телешоп", но предполагам, че продуктите си струват. С такива впечатления оставам от разговорите с познати...  Peace
Цитирай

София

Аз съм предубеден, някак си фалшиво ми изглежда ... не мога да се доверя на такъв тип реклама.  Rolling Eyes
Цитирай

софия

четирима мои позани и собствената ми леля са пазарували оттам, проклетисват се откъде им е дошъл този акъл.
За ножовете- по-голям боклук не съм виждала Rolling Eyes
Цитирай

София, Младост 4

Ок, това ми трябваше да чуя. Отказах се Smile
Цитирай

днес тук, утре там...

Преди месец ни ги подариха и ако трябва да изкажа мнение то ще е :" Не си давай парите за глупости"  ! Не само че не режат така както виждаме от рекламата ,но и на 3 ден дръжката на големия нож се разпадна  Shocked ! Имам позната ,която има доста неща , купени от WS teleshop  и не виждам да правят "чудесата " ,които се опитват да ни набутат от ТВ-то  #2gunfire
Цитирай

Springfield, VA

Що бе? Имам техни ножове от преди 7-8 години още, които ползвам с кеф и до днес  Peace

Имам и чопъра с каната. И те работят и съм много доволна. Служат ми безотказно  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.