Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Все на втория етаж

Вчера купих от Метро, Тема Спа, но никъде не видях на опаковката за какво пране е. Аз исках за цветно. Дали не е за бяло? Че имам горчив опит с бяла прах и цветни дрехи... Crazy
Цитирай

Пловдив

Ами би трябвало да си пише newsm78
Мисля, че е за цветно, по принцип за бяло е упоменато с картинка или пише white...
Цитирай

Русе

А де, и аз го гледах в супера, макар и не щателно - но не забелязах да има описано на пръв поглед, както на другите прахове.  Thinking
Цитирай

Русе

Побут.
Цитирай

София

Мисля че е за бяло.
Цитирай

През девет форума в десети

И аз му се чудех, но си взех, защото ми хареса как мирише. По презумпцията, че щом не пише изрично, че е за бяло, значи е универсален, изпрах цветни дрехи. Нищо им няма.  Very Happy
Цитирай

в баира

По презумпцията, че щом не пише изрично, че е за бяло, значи е универсален, изпрах цветни дрехи. Нищо им няма.  Very Happy

И аз мисля, че е универсален. Само слагаш бялото пране на по-висок градус.
Цитирай

Все на втория етаж

Значи спокойно да се меткам цветните дрехи в пералнята и да сложа от този прах. Smile

А на опаковката наистина нищо не пише. Crossing Arms
Цитирай

Значи спокойно да се меткам цветните дрехи в пералнята и да сложа от този прах. Smile

А на опаковката наистина нищо не пише. Crossing Arms
сподели дали си доволна от него,защото мисля и аз да го пробвам Wink
Цитирай

Все на втория етаж

Добре. Утре ще я пускам сутринта и ще пиша. Много хубаво мирише, а иначе от всички видове Тема съм доволна.
Цитирай

Балчик-Сливен

И аз пера от 4 години само с Тема .Мисля ,че Екстра уайт е само за бяло пране,Колор е само за цветно,а другтите са универсални-решаващ е градуса.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.