Две очички,две чертички... 08.10-15.10

  • 13 906
  • 454
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 560
Тука сега искам нагледно да дам пример как се води статистика на всички кандидат - статистици Mr. Green.
Бремелинки тази седмица:
1. Мони 81
2. Pofitka
3. Третата бремелинка е в неизвестност и ако обича да се покаже веднага, щото ще има санкции Mr. Green. Котето я издаде Mr. Green
Мариетка , ама ти не може само отстрани така да гледаш Crazy. Ти постави норма, айде ако обичаш newsm53 - работа имаме за вършене Laughing.

# 46
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, много ти отива тази розова графика Wink Коя е Рени Embarassed

 Еми как да ти кажа  Mr. Green аз също мисля, че ми отива ама ще видим. А Рени е моята колежка от колежа и най- добра приятелка  Hug

# 47
  • Мнения: 560
dididi , миличка, много се радвам, че си тук Hug. Естествено, че нищо не ми убягва :mrgreen - дай Боже и тебе скоро да те сгащя Mr. Green Laughing.
ro6ko_ , благодаря за хубавите думи, ама сега ще видиш как се гонят и хващат бремелинки Mr. Green Laughing.

# 48
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и от мен  bouquet!
Уф, чак сега се завръщам от работа... Close
Добре дошли на новите попълнения и да не се задържате тука като мен, а направо в отчетни Peace!
Честито и на новите бремелинки!/после ще погледна дали саси пуснали темички Rolling Eyes/
Такааааааааа, план "1000" почва да се осъществява. Напук на мрачното време при нас е слънчево Grinning!
А Дарето, както знаете се лекува и подсилва имунитета. Дано като се върне и ни зарадва Praynig!
Мия, чакай бе душко да си поема дъх, че трябва да хвърча за малкия - довечера ще седна на спокойствие...ако ме остави де... Twisted Evil

Искам тържествено да ви почерпя - от снощи моето синче чете самостоятелно. От 3-годишен знае буквите и досега сричаше с моя помощ, но вече се справя чудесно и сам!

# 49
  • Мнения: 560
Мариетка, първо честитките, после те почвам Mr. Green Laughing!
Браво на синчето Heart Eyes Laughing Grinning bowuu! И мерси за тортичката Grinning  chef! Страшна е! Grinning
Така, сега те почвам Mr. Green. Първо ни запали с тая норма, после се скри и накрая - питам аз къде е тази трета бремелинка newsm78. Ти като шеф на преброяването би трЕбвало да ги знаеш тия работи Crazy Mr. Green. Норми, норми и ето ти резултата Crazy Crossing Arms Mr. Green
А за Дарето и аз знам, че е на почивка, но имам едно много хубаво предчувствие Heart Eyes. Дано да е вярно Praynig. А и хората отдавна са казали: "Да съчетаем полезното с приятното!" Laughing. Леле, това малко прозвуча като комунистически лозунг, ама си е така Laughing.

# 50
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мия, явна хич те няма с математиката Wink - я хуууууубаво прочети на Мони темичката, и ще видиш че там 3 са се похвалили! Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 780
да така е и номер 3 е TESA

така че хайде честито и на нея и продължавайте момичета в същия дух ще ги минем тия 1000 дето са ни ги сложили за норма  newsm03

# 52
  • Мнения: 560
Еми то не може само един да брои Crazy Mr. Green. Е такива грешки стават после Crazy Laughing. Айде, ето ви списъка и утре сутрин да сте стигнали 10 бройки - според нормата Mr. Green
1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
Мариетка, душо, прехвърлям ти щафетата Mr. Green

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Ейййййй ама колко сте изписали... Hug Ама вие не работите ли /поне по малко де/  Thinking. Не мога да насмогна да ви изчета. Ох, аз току що се връщам от личната лекарка, ваксинирах малкия и ми направи профилактичен преглед. Да ви се похваля имам кръвно като на девойка... hahaha 120/80, пусна ми и кръв и урина, та да видим  newsm78 Надявам се да нямам проблеми. Все пак норма гоним де Joy baby_neutral Joy Айде успех, пишете та като се върна довечера пак да чета и броя и аз кой видял   EFP и при кой ще дойде  stork-boy  hahaha

МАРИЕТКА браво на синчето, ама то с такава майка... Я бързо да му правиш едно братче или сестриче че горкото дете, само него ли ще мъчиш. Майтап бе, браво на тебе и на синчето.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз да се запиша в новата темичка.Заглавието е супер.Аз имам проблеми с интернета на работата затова се включвам сега.
Мариетка честито ти четящо момченце заслужава някъкво поощрително подараче Hug
Много се радвам че почна да се запълва бройката още е понеделник а вече сме с три бременлийки на пред Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 309
Рожбата може трудно да лови fertilization ама крак повлича Peace
От както работим за бебе,покрай мен все забременяват,приятелките ми са все preggo ето сега чакам всеки момент да ви се похваля,че ставам леля...направо настръхвам от вълнение,като си помисля Laughing

Айде,нещо 4 номер се скътава-бързо да се отчита Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 162
Момичета, хайде и тук да ви благодаря , много ми помогнахте с подробности около всичко свързано с бебеправенето,дори само като ви четях   bouquet   bouquet   bouquet

# 57
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета нали започнахме преброяване от 1000 надолу  Mr. Green я да видим какво сме направили за 1 седмица

1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
4. Krislubo
5. Happywoman  
6. Bosilek
7. Еличко

 1000 - 7 = 993 оставащи бременелинки, и ми е много интерсно кои ще са те  Mr. Green

 

# 58
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравейте, момичета!

Известно време ме нямаше, но вече съм на линия и гледам много чертички се заформили ... Hug Честито!

На мен вече ми дойде, т.е. едната препоставка за ново бебе вече я имаме... Сега имаме още две - чичо доктор да каже, че може и аз да сваля някое килце, че с това бреме на гърба си, трудна работа...

Стискам палци всички да ме изпреварите...  Hug

# 59
  • Мнения: 405
Здравейте момичета! Страхотни сте  Simple Smile
Редовно ви чета,но чак сега реших да пиша!
До скоро бях в отчетни,но преживях мисед в 8+г.с. на 13.09.06г  и сега ще иэчакаме известно време с новите опити.Времето лети бързо и гледаме напред.
Радвам се за всички ,които са видяли  EFP и желая на останалите много скоро да ги видят.Успешна седмица на всички Ви

Общи условия

Активация на акаунт