Вярно ли е това че в 8-мия месец се качват най много килограми?

  • 7 232
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 521
Здравейте момичета,искам да попитам вярно ли е това че в 8-мия месец се качват най много килограми през бременноста.Желая ви приятен и усмихнат ден макар че е облачно и дъждовно Heart Eyes Simple Smile

Моля ви не ме плашете. Сега ми предстои да вляза в 8-мия месец. До 6-ти  вкл. качвах за страх. Забременях 53 кг, а вече съм 76!!!А ме чакат  още 2 месец. Как да спра това качване????????

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз качвах повече в началото в 3-4 месец, после се нормализираха нещата а в 9 не качих почти нищо - само някакви грамове.При всеки е индивидуално.За цялата бременност бях +18кг, сега съм все още +10 Sad

# 77
  • Мнения: 6 461
Не мисля,че в 8ми месец се качва най-много.

# 78
  • Мнения: 311
При мен в 7 и 8 (аз съм в 35 г.с.) се качиха най-много кг. Всечко е индивидуално. Успех

# 79
  • Мнения: 131
Аз лично качих най-много последния месец , за съжаление. Тъкмо си мислех , че съм приключила с вдигането на килограми и ето дойде 9-ти месец и стана така че по килограм на ден почти качвах.

# 80
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

   При мен се получи така,че през последния месец наддавах с килце на седмица.Естествено
  всичко е индивидуално.Някои жени наддават през първите месеци,защото апетита им се
  увеличава,други губят от теглото си,защото им е лошо през през повечето време.
  През последните месеци бебето расте на килограми и е нормално да качиш повечко.
 

# 81
  • София
  • Мнения: 5 719
Аз до сега съм 10 +  ooooh! като последните 4 кг ги качих за месец и половина  Confused Не знам каква ще стана до края Rolling Eyes и много се притеснявам не от това,че няма да ги сваля а от това,че от сега едвам smile3518 ходя чувствам се като слон  261uu А съм едва в началото на 7 месец

# 82
  • Мнения: 514
Общо качих 24кг. Освиних се във втория триместър, а през последните два месеца качих само 1 кг.

# 83
  • Мнения: 1 672
При мен не беше така,аз си качвах всеки месец равномерно,но то при всеки явно е различно

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
При всеки е индивидуално - някои качват по 1, 2 или повече кг.  , други изобщо не качват-  като мен

# 85
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз в последните месеци почти нищо не качих.

# 86
  • Мнения: 3 695
Глупости!

Това е съвсем индивидуално. По - скоро бебето качва килограми през 8 и 9 месец.
Peace

# 87
  • Мнения: 4 451
Истина е , че в последните месеци се качват повечко килца, но защо пък точно в 8-мия? И аз мисля, че е заради растежа на бебчето.

# 88
  • Мнения: 27 524
Горе-долу, да, но пак всичко е индивидуално и зависи от ген, организъм и начин на хранене.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 781
За цялата бременност качих 12 от които 4 в шестия месец, 2 в първия триместър, 3 в седми месец, 2 в осми и 1 в девети. Строго индивидуално си е. Бебеот расте най-много последните месеци вярно е, но при мен в теглото не се отрази драстично, а се роди 3300. Лека бременност  Hug

Общи условия

Активация на акаунт