Верни ли сте

  • 2 242
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 104

И аз така - непостоянна съм ...

 Peace

# 16
  • Мнения: 6 155
Не робувам на марки  Naughty

# 17
  • Мнения: 2 161
на някоя марка парфюми, козметика, дрехи.
мНОГО СЪМ ВЯРНА.

# 18
  • Мнения: 324
Само на две нещица -  съпруга ми и на парфюма на D&G Light blue, каквито и други да имам, той е вечното присъствие Simple Smile

# 19
# 20
  • Мнения: 920
на някоя марка парфюми, козметика, дрехи.
мНОГО СЪМ ВЯРНА.

 newsm78 Интересно на коя. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Не, даже трудно употребявам до край опаковка /каквото и да е/, нямам търпение да опитам нещо ново.

# 22
  • Мнения: 4 473
Абсолютно не, що се отнася до марка, а иначе на стил - спортният, на него не изневерявам. Blush

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, имам си предпочитана марка за дрехи, но и изневерявам Mr. Green А за козметика - неее. По едно време бях фен на Малиция /ама то в Македония не беше въпрос на избор Wink/.


Да уточня и аз, както в един пост по-надолу: И моята марка не е онази Wink

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 12:34 от ДЕ ВАня

# 24
  • Мнения: 4 806
да, на много неща съм вярна (освен на най-важното - на себе си, на мъжа си, на семейството си).
По повод марките - парфюм от 10 години. За съжаление, май официалният му внос е спрян и ще трябва да търся нещо съпоставимо (в смисъл да ми отива и да е траен, и да не е нещо обявено за модерно тук и сега. Аз съм си консерва, какво да се прави, нали да съм вярна на себе си Simple Smile ).
Поддържане на коса - професионални серии на Шварцкопф и Л'Ореал.
Козметиката за лице и тяло - ами не съм открила "моята". Все още търся, което не ме радва, всъщност. Предпочитам много да намеря това, което ми трябва и да не губя време, усилия и да преживявам разочарования ... както става обикновено.
Дрехите? Ами спортен стил, ня който не изневерявам много години вече. Марки дрехи не поддържам.

# 25
  • Мнения: 389
Само по отношение на шампоана за коса съм постоянна, понеже съм установила, че ми действа добре. И по стечение на обстоятелствата костюмите ми са всичките от една и съща марка, но то е понеже не мога да намеря друга, на която да ми стоят добре  Crossing Arms

(Не е "Мис Макси мода"  Mr. Green)

# 26
  • Мнения: 5 622
Абсолютно неверна съм  Wink

# 27
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз обичам промяната. Случва се да повторя нещо, но е по-скоро изключение!

# 28
# 29
  • Мнения: 812
за съжаление НЕ,колкото и да ми се иска да съм

Общи условия

Активация на акаунт