Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 9 окт. 2006, 09:52 ч.
  • Преглеждания  819  Мнения  17  Онлайн  1
Отговори
 загубих тотална вяра в лекаря си..........
дал ми е не направление, а амбулаторен лист за  УНГ - т.е. все едно фалшив документ...... нямам думи......... Отивам да си платя на касата таксата, след като чаках 45 мин за преглед, и касиерката възмутена вика - е такова нещо не бях виждала. Вместо направление е даден скъсан наполовина амбулаторен лист..... явно с надеждата че ще мине номера......съответно не се състоя прегледа с "фалшивото" направление....... защо така се циганят, да му се невиди..... за какво плащам осигуровки... за да ме правят на маймуна... ?!? и ясно че трудно дават направления, щото нещо лично ги бърка, ама за изследвания да пуснат също ли ги бърка лично? затова ли не ми пуска кръвна картина!!!!! бясна съм аман!

Реклама
# 1
Смени го!!!!

# 2
  • Пловдив
Съжалявам за кофти случката Confused Няма какво да се чудиш, ако ти е спешен прегледа, или си го плати, или иди и вдигни скандал на джипи-то, да ти даде истинско направление. Декември месец обаче го сменяш обезателно.
Не си хаби нервите Hug

# 3
  • София
аз на твое място бих отишла да му потърся обяснение Twisted Evil

# 4
о, ще отида обезателно..... той ми е личен откакто се помня и не само на мен, а и на всичките ми близки... за да заслужавам подобно отношение....

# 5
  • Пловдив
Щом се знаете отдавна, да не се е объркал човека...без да иска Rolling Eyes
Ама чак такова объркване...

# 6
ще проверя тая работа
но напоследък ми изглежда комерсиализиран и скътаващ се , заради новата здравна система идиотска, където се чудят как да скътават направления.....

# 7
  • Берковица
Нали знаеш - до едно време се работи за име а после името работи за теб а ти се скътаваш...

# 8
  • Варна
И обезателно пусни жалба срещу Джипи-то!

# 9
много ми е мъчно да си представя, че го е направил нарочно... но сърцето ми по-скоро подсказва, че не е случайно.....

това за името май е много вярно... в началото беше един усърден млад лекар, наистина се вълнуваше от хората... сега........ толкова се промени..... все му е тая на кой кво му е сякаш... и само гледа да се скътава, много гадно  Sad

# 10
  • София / Пловдив
  Има неволни грешки, разбира се, но тази не ми изглежда от тях  Confused
  Колибри, щом му нямаш доверие - сменяй го! Сама казваш, че на доФтора не му пука за пациентите...

# 11
Simple SmileДекември не е дълече ,наближава сменяй го ,но преди това лично си направи справка за станалото дали е грешка или се подиграва с теб.

# 12
така ще направя, сега остава да избера къде да се дяна

# 13
още днес отивам да изясня случая и ще ви докладвам

# 14
  • София
още днес отивам да изясня случая и ще ви докладвам

ще чакаме да кажеш как е минало и какво обяснение е дал...

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт