Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

загубих тотална вяра в лекаря си..........
дал ми е не направление, а амбулаторен лист за  УНГ - т.е. все едно фалшив документ...... нямам думи......... Отивам да си платя на касата таксата, след като чаках 45 мин за преглед, и касиерката възмутена вика - е такова нещо не бях виждала. Вместо направление е даден скъсан наполовина амбулаторен лист..... явно с надеждата че ще мине номера......съответно не се състоя прегледа с "фалшивото" направление....... защо така се циганят, да му се невиди..... за какво плащам осигуровки... за да ме правят на маймуна... ?!? и ясно че трудно дават направления, щото нещо лично ги бърка, ама за изследвания да пуснат също ли ги бърка лично? затова ли не ми пуска кръвна картина!!!!! бясна съм аман!
Цитирай

Смени го!!!!
Цитирай

Пловдив

Съжалявам за кофти случката Confused Няма какво да се чудиш, ако ти е спешен прегледа, или си го плати, или иди и вдигни скандал на джипи-то, да ти даде истинско направление. Декември месец обаче го сменяш обезателно.
Не си хаби нервите Hug
Цитирай

София

аз на твое място бих отишла да му потърся обяснение Twisted Evil
Цитирай

о, ще отида обезателно..... той ми е личен откакто се помня и не само на мен, а и на всичките ми близки... за да заслужавам подобно отношение....
Цитирай

Пловдив

Щом се знаете отдавна, да не се е объркал човека...без да иска Rolling Eyes
Ама чак такова объркване...
Цитирай

ще проверя тая работа
но напоследък ми изглежда комерсиализиран и скътаващ се , заради новата здравна система идиотска, където се чудят как да скътават направления.....
Цитирай

Берковица

Нали знаеш - до едно време се работи за име а после името работи за теб а ти се скътаваш...
Цитирай

Варна

И обезателно пусни жалба срещу Джипи-то!
Цитирай

много ми е мъчно да си представя, че го е направил нарочно... но сърцето ми по-скоро подсказва, че не е случайно.....

това за името май е много вярно... в началото беше един усърден млад лекар, наистина се вълнуваше от хората... сега........ толкова се промени..... все му е тая на кой кво му е сякаш... и само гледа да се скътава, много гадно  Sad
Цитирай

София / Пловдив

Има неволни грешки, разбира се, но тази не ми изглежда от тях  Confused
  Колибри, щом му нямаш доверие - сменяй го! Сама казваш, че на доФтора не му пука за пациентите...
Цитирай

SmileДекември не е дълече ,наближава сменяй го ,но преди това лично си направи справка за станалото дали е грешка или се подиграва с теб.
Цитирай

така ще направя, сега остава да избера къде да се дяна
Цитирай

още днес отивам да изясня случая и ще ви докладвам
Цитирай

София

още днес отивам да изясня случая и ще ви докладвам

ще чакаме да кажеш как е минало и какво обяснение е дал...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора