Октомврийска, златна есенна седмичКа 9.10/15.10

  • 10 632
  • 221
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили мои виртуални слънчЕвки  Hug

 Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хайде едно голяма ДОбро утро от мен на всички малки и големи Hug Heart Eyes
Дидка, лек пьт и те чакаме от родна 3емя  Hug Heart Eyes  bouquet
Хубава седмица   bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 388
В новата есенна тема- добро утро и от мен    Grinning И отново на добър път и успешно завръщане в родината на Дидка!   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 017
Ха, едновременно сме отворили седмична темичка, Амейка  Hug

Моля, Дивиана да изтрие моята   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 017
Да ви кажа добро утро и тук, мили момичЕта  Hug

И да ви благодаря от сърце (и тук) за пожеланията  Hug Heart Eyes Hug
ВсичКите се сбъдват, постепенно   Flutter Heart Eyes

За първи път имах такъв рожден ден, не с най близки хора, но за сметка на това изключително приятни, без подготвяне, с импровизирана торта и много рисунки подарък от Гого  Heart Eyes И даже ходих на риба, и хванах 3 Щуки  Hug
Преди 2 години имах най тъжния рожден ден на Земята, с болен татко, който си отиваШе, но настояваШЕ да има празник (навърШвах 30), гости, които едва си сдържаха сълзите, и готвене на гозби смесени със толкова сълзи...ОбачЕ трябваШе да празнуваме заради него, за да може да е част от последния ми рожден ден. И от тогава в тези 2 години никак не ми е весело на този ден  Cry Миналата година опитах да направя парти заради Гого и най близката ми приятелка, която долетя от Германия, за да бъде с мен. Ама само притичВах до банята да си издухам носа. А тази просто си послуШАх сърцето, и отидох с 5 чОвека на вила...Не ме оставиха на мира обачЕ другите приятели тук, та Ще ходим на торта тази седмица май... Simple Smile Та така си прекарахме този ден  Hug

Много се радвам, че ви има, сладурки  Hug

Аз взех реШение за доктората (благодаря ти, Майка, за милите окуражителни думи  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes), и подавам документи тази седмица...да видим.

ИзпраЩам ви златна, топла и красива есен, мили мои виртуални дружки  Hug Heart Eyes Hug

Дидка, да не те изпусна: пожелавам ти лек полет, и скоро да си в прегръдките на другите си най близки хора  Hug  bouquet Hug Моля, не ни забравяй... Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 907
mama B, честит рожден ден на патерица!

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 11:43 от MegiX

# 6
  • Мнения: 7 605
Мамо Б  Hug  Hug  Hug

# 7
  • Мнения: 3 521
Добро утро и от мен, момичета.   bouquet

mama B , на патерица

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.
Най_искренни пожелания zа много слънце и усмивки до следващия Hug.



Дидка, лек и беzпроблемен полет...чакаме те с доклад от родната zемя... Peace

Хайде, весела, спорна и слънчева седмица на всички.  Hug

# 8
  • Мнения: 378
Привет, момичета! Ние отново бяхме Пантелей Пътника. Нямам много време за четене. Само да пожелая лек път на Дидолинката. По живо и здраво да си пристигнете в родината.

Мамо Б, и от мен честито на патерици!  bouquet

Лека седмица на всички! Hug

# 9
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!






Нека тази седмица е изпълнена с много усмивки и приятни емоции!
  bouquet Hug

# 10
  • Мнения: 7 914
amei,
 Нова Темичка  Hug  bouquet Hug

mama B

.... Rolling Eyes... Hug Hug Hug

Rumyana,
 я издай къде си ходила? Hug

# 11
  • Мнения: 7 914
Дидке,
искам да ви пожелая да не усетите полета! Най- големия ти мъж да си изкара незабравим РД ! Да проливаш сълзи от щастие причинени от страхотното посрещане!... и най вече много много скоро да пишеш, че ще ни липсваш и то много Hug Heart Eyes Hug

# 12
  • Мнения: 847
Докато се разпиша и аз то станало време за обяд,каня ви виртуално в къщи на обяд ,4е съм сама ,а бебо спи и хи4 не оби4ам да се храня сама,даже пропускам в пове4ето слу4ай..
Лека и Успешна ,и много усмихната седмица и много слън4ева и от мен,мили моми4ета.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 860
 Добра и успешна нова седмица и от мен!
 
 Момичета, още нямаме нет направо ще  #2gunfire #Cussing out Всичко изпуснах  Crossing Arms

 Дидолинке, днес ли летите? Лек полет и да разказваш за изненадата за Миро. (АКо съм пропуснала нещо  Blush). Представям си какво ти е на сърчицето.  Hug

 Хубавите бременелки как са?

 Хиляди целувки от нас и много много прегрътки!

# 14
  • Мнения: 7 430
Момичета - дойде време Peace ...взимаме багажите и потегляме и каквото сабя покаже Peace

Искам да ви почерпя с Хамерикански понички от тия полицейските Mr. Green и Индианско вино по случай рождения ден на МирОто Heart Eyes

Пожелавам ви само хубави, красиви и незабравими мигове и бъдете щастливи Hug
Вие сте част от мен и се надявам да не ме забравите  bowuu
.... когато имам възможност - веднага ще пиша Wink

И накрая...
Клише не клише ОБИЧАМ ВИ  bouquet
Целувки  bouquet Heart Eyes

П.С. Отивам да взема една торта и да започваме (отново Mr. Green) изпращането и рождения ден

Общи условия

Активация на акаунт