Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Животни и домашни любимци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

София

Това е - изгубих го завинаги в този ужасен 6 октомври. Отиде си с лъчите на последния топъл ден. Умряха четиринадесет години от моя живот - повече от половината ми съществуване.

Не знам дали ще ме разберете, не знам дали тук е мястото да говоря за това, не знам с какво може да ми помогне сега който и да е... но пиша в памет на Блеки - защото го обичам толкова много, че един живот не стига...
« Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 11:07 от Reza »
Цитирай

Кори Селести

Много е важно сега да уточним "слънчицето" куче ли е, коте ли е или?
Да го напишем и в заглавието, защото както е в момента навява неприятни асоциации.
Цитирай

Sofia

Блеки е кучето ти нали? Уточни какво си загубила, защото хората като порчетат такава тема се сещат за най-голямата загуба - детето.
Цитирай

София

Да, това е кучето ми. Досега стоеше в подписа ми - затова не съм мислела, че заблуждава всъщност за кого става дума. Но е повече от домашен любимец - повече от приятел. Част от семейството и част от мен.
Цитирай

София

Много съжалявам миличка!  Sad
Цитирай

Съжалявам Crying or Very sadЗнам какво изпитваш,защото и аз съм го преживяла.. Sad
Цитирай

Plovdiv

Съжалявам  sad046
Цитирай

София

съжалавам за загубата, никога не съм имала домашен любимец и незнам какво е, но когато кучето на кумата ми умря на 14 годишна възраст, тя беше като болна сума ти време след това Crying or Very sad
Цитирай

Тайна, майна

Много съжалявам. Знам какво е. Още плача като се сетя за моите Съни и Ричко.
Цитирай

София

Много съжалявам! Не искам дори да си представя как се чувстваш...
Цитирай

София

Много съжалявам! Много е тежко да загубиш домашен любимец  Sad
Цитирай

София

Благодаря ви... наистина е много трудно - най-вече мисълта, че е завинаги. Че повече няма да го видя и няма да го прегърна. Занапред ще мога да го виждам само като затворя очи.

Най-трудно ми е когато оставам сама с мислите си. Затова ви благодаря, че ви има.

Дано там където е да няма болка и наистина вече да е спокоен  Praynig
Цитирай

London, Sofia

Как ме стресна с началото на темата си Shocked ooooh!....сажалявам за кученцето ти - когато си привързана към животинка раздялата е тежка Sad
Цитирай

София

Много  жалко ,за кученцето ти!Горкичкият Блеки.
Цитирай

София

Тежко е!Знам от опит.Имах котарак на 14г.Избяга-явно за да умре сам!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора