Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Sofia

Привет!
Бихте ли споделили Вашето мнение за Аптамил.
Благодаря

Весели празници!
Цитирай

гр. Пловдив

Аз кърмя, обаче като правя кисел, пюре или някаква каша, слагам Аптмил, доволна съм, обаче не го ползвам толкова често.
Много са ми го препоръчвали затова слагам от него.
Цитирай

София

Здравей!
От втората си седмица сме на Аптамил.Казаха ми, че е най-доброто,но честно казано малко се съмнявам.Известно време бебка връщаше всеки път цялото си ядене,а сега пък забелязвам,че ака през 3-4 яденета и акито е доста воднисто.Не съм сигурна дали е от млякото,само описвам положението.
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

До четвъртия месец бяхме на аптамил, но като започнахме Аптамил2, на Крис му се изприщиха бузите. Явно правеше някаква алергична реакция, защото докато не смених млякото с Нан, обрива не изчезна. Иначе "Милупа" си е добра марка, но всичко е много индувидуално.
Цитирай

plovdiv

Кърмих до 6-ти месец , после минахме на Аптамил 2 - никакъв проблем .  Според мен е едно от най-добрите млека на пазара ни .
Цитирай

sofia

И ние от 2 месеца го ползваме - нямам оплаквания.
Цитирай
Пробвах Нан,Фризолак-страхотен запек.Като минахме на Аптамил ака вски ден без никакви напъни и рев.Е,понякога излиза извън памперса и има и по рамената, но това са подробности Wink
Цитирай

i nie sme mnogo dovolni ot Aptamil
Цитирай

Анкх-Морпорк

Аптамил е хубаво мляко, добре регулира стомахчето и се понася добре.
Това е стандартното мляко на Милупа за бебета без алергии.
Цитирай

София

От втория месец сме на Аптамил.Минахме ги всичките и сега сме на Аптамил3 Very Happy ( нали сме големи вече  Very Happy ).Нямаме никакви проблеми,а мисля,че и цената му е добра.
Цитирай

Sofia

Много Ви благодаря:)
Вече няма да се колебая,аз се консултирах с педиатърката,но за всеки случай реших да попитам и вас.
Цитирай

Европа

Йоан го пие с удоволствие. Very Happy Казаха ми ,че било най-пречистено и близко до майчината кърма.
Цитирай

От втората седмица сме на Аптамил-още си го ядем и сме много доволни от него!!!
Цитирай

Пловдив

След като от НАН бебчо наддаваше прекалено бързо, а Фризолак-а го запичаше, минахме на Аптамил.
Вече почти 4 месеца нямаме проблеми с акането (съдържа пробиотици), бебчо наддава съвсем нормално, приятно е на вкус и не мирише отвратително, както предишните две.
Препоръчвам ти го с 2 ръце!
Цитирай
Razz Sofia e na 6 sedmizi i ot vtorata sme na APTAMIL.Sega sme o6e v England i tuk aku6erkite sa6o smyatat 4e APTAMILA e mnogo blizka hrana do mai4inata karma.Dovolni sme mnogo.Skoro 6e si hodim v BG.i smyatam da prodaljim na Aptamil.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора