Идеи за десерт с печена тиква

  • 4 605
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 457
Искам да направя някакъв подходящ десерт от печена тиква. Но се чудя какво мога да прибавя отгоре  Thinking Захар не става. Не знам някакви ядки дали може и какви точно? Абе изобщо ако имате някакви рецепти за тиква - споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 46 488
Давала съм я директно печена или пасирана с кисело мляко  Grinning

# 2
  • Мнения: 240
Майка ми я прави с ориз и прясно мляко.
Тиквата е нарязана на дребни кубчета , прибавя се ориз и подсладено мляко в съотношение 4 : 1.
Лично на мен много ми харесва така. Grinning

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Искам да направя някакъв подходящ десерт от печена тиква. Но се чудя какво мога да прибавя отгоре  Thinking Захар не става. Не знам някакви ядки дали може и какви точно? Абе изобщо ако имате някакви рецепти за тиква - споделете  Hug

Колко е голямо детето? Защо захар не може, а умуваш за ядки  newsm78 Ако трябва да избирам, ще избера захарта, ядки не давам ( освен овесени). Иначе давам тиквата печена, с прясно или кисело мляко, с ориз.

# 4
  • Мнения: 27 524
Яла съм я пасирана, с прясно мляко, захар и ванилия, запечена на фурн,а става много вкусно, хубаво е и за дребчовци  Peace Става като тиквен сладкиш  Peace

# 5
  • Мнения: 4 392
Искам да направя някакъв подходящ десерт от печена тиква. Но се чудя какво мога да прибавя отгоре  Thinking Захар не става. Не знам някакви ядки дали може и какви точно? Абе изобщо ако имате някакви рецепти за тиква - споделете  Hug

Колко е голямо детето? Тиквата е достатъчно сладка, няма нужда от захар. Поне щерката така си я яде. Peace

# 6
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Най-добре си я дай само печена с малко кафява захар,а ако е сладка и натурална Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 1 457
На 1г,4м. е. Проблема е че вече не я иска натурална. Като по-малка си я ядеше без проблем, но вече не иска. Та затова се чудех какво мога да добавя за да я прояде пак  Rolling Eyes
С кисело мляко не искам да давам, защото малкото пъти в които съм давала памперсите и преливат и става едно мазало  Crazy А представете си в комбинация с тиква. С АМ става ли?
Кафявата захар също е идея - още не съм купувала, но може да пробвам  Wink
Блонди, ванилия може ли да слагам вече?

Общи условия

Активация на акаунт