Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stara Zagora, Bulgaria

Онзи ден направих такава каша на моето съкровище и искам да ви се оплача че това е една ужасно- гадна каша Sick-мирише на гадно и е с ужасен вкус ShockedХем ние ядем много кашички а като и дадох от тази постоянно и се гадеше и едвам я изяде
препоръчайте ми на Нестле някоя каша newsm12
благодаря предварително newsm51 wavey
Цитирай

София

Да, тази каша е особено гадна, както и останалите на Нестле  Sick Пробутах две кутии различни каши на Нестле с триста зора - слагах повечко плодово пюре към кашата за да става за ядене. Повече каша на Нестле не купувам  Peace Пюретата им са хубави, но кашите - не!
Цитирай

Белгия/София

Ако питаш мен, на Нестле всички каши са гадни... горе долу става бисквитената, но като всичките им каши - не подлежат на разбиване, стоят на буци и лепкави като туткал. Не са лоши безмлечните, останалите....  Stop Купувай на Милупа, те са най-хубавите, на Хумана също стават.
Цитирай

гр.Варна

И моята дъщеря не я яде така изхвърлих половината а тази  с цитрусовите плодове е отврат.Най-много харесва кашите на Хумана и Фризокрем.
.

Цитирай

На Нестле кашите и ние не ги харесваме  Sick..... има и едни течни каши пак на Нестле в кутийка като от натурален сок и те са  Sick
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Аз между другото за първи път купувам такава каша и съм много разочарована(вече) Confused
иначе пюретата им са вкусни Peace но аз попринцип и давам каши на -HIPP,MILUPA и понякога на HUMANA и ще си продължа да и давам такива Laughing за мен това са едни много добри каши Peace
Цитирай

София

Препоръчвам каши на Humana, Milupa, Фризокрем и Blevite (май така се пише newsm78). Предлагат се и готови млечни каши на Hipp, също и Ганчев има 3-4 модела
Цитирай

пред компютъра

На Нестле от кашите съм давала само 8 зърнени култури /безмлечна/ и ориз /пак безмлечна/, но и двете със зор ги пробутах. Повече не съм купувала от тях.

Милупа и Фризокрем са най-хубавите за мен. Peace
Цитирай

София

Ние сме на Фризокрем и са страхотни.
На Милупа съм взимала само бананова и нищо бананово нямаше. Sick Сигурно другите са по-добри.
Цитирай

специално бананова най-готина за мен е на хумана  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.