къде спи бебето ви

  • 6 794
  • 143
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 742
Ние все още спим двете на спалнята с маникоФ. След едно боледуване я взех при мен защото вдигаше Т през ноща и ме беше страх. Таткото е в другата стая това не ни пречи напротив. Така и той се наспива за работа и на мен мие по лесно, защото от бебе вечно си се будим нощем. Сега правя опито да я оставям в нейното легло (което е до спалнята), но неуспешни. Надявам се като започне да разбира и да ние по лесно. Така смятам че е по-добре после ще искам да я гушкам, но....  А и с таткото мисля че ще имаме достатъчно години да спим заедно.Живот и здраве.

# 61
  • Мнения: 1 568
С мен на спалнята!
Не е хубаво,ама............

# 62
  • Мнения: 601
С мен на спалнята!
Не е хубаво,ама............
 

     Много си е хубаво даже,само като си го гушна и друго не ме интересува.
     А иначе спи където го сложа Mr. Green

# 63
  • Мнения: X
Заспива си в кошарата,но сутрин го взимам при мен на спалнята.../след като тати отиде на работа/

# 64
  • Мнения: 619
понякога на креватчето ,но по-честичко при нас.
Тези години никога няма да ми се върнат,да са толкова малки,нежни,да миришат по този начин....ммммм.
И каката спеше при нас ,пък сега и врата на стаята си затваря. Crossing Arms

# 65
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
В началото спеше при мен, към третия месец започна да се буди по- рядко за кърменеи  го преместих в неговото легло, а сега започна пак да се буди по 100 пъти на нощ заради зъбките и отново се върна при нас.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Всеки си спи в неговото си легло.  Доста теми са вече изписани по този повод,така че,се стараем да не го разглезваме,и при всеки рев да го гушкаме при нас,колкото и да ни се иска.

# 67
  • София
  • Мнения: 508
От раждането си си спи в неговото си креватче, в неговата си стая! Може и да стана сто пъти през ноща , но така е по добре за детето - първо за да свикне на самостоятелност, второ за да не му дишат двама възрастни в стаята особенно зимата когато не се спи на отворен прозорец

# 68
  • Мнения: 1 353
Спи между нас с татко й.

# 69
  • Мнения: 137
Ани спи от както се е родила в найното легло,но спи в нашата стая ,креватчето и е тук при нас.                                                                                                                                                                                 

# 70
  • Мнения: 1 520
Съгласна съм. На етърва ми сина и още спи с тях в леглото, а е вече на почти 7г. Дори от време на време гони майка си да спи в кошарата му, а той спи с баща си в леглото.  Shocked А тя след това ми се оплаква, че се схванала и не можела да си опъне краката, но пък иначе и било удобно.  ooooh! Shocked

Изобщо не ме учудва. Племеницата ни е на 4.5 и изобщо няма собствено легло, откакто се е родила все е с майка си и баща си. А имаха възможност да я отделят дори в самостоятелна стая, голямо жилище.
Другата ми племенница пък предвид обстоятелствата, все е била в една стая с майка си и баща си и сега, вече на 6 г. заспива в тяхното легло и после я пренасят или заспива само ако майка й държи ръката.

Не знам как сас е докарали до подобни положения, но ми се струва излишно да влизаме в подобни филми. С толкова други въпроси има да се сблъскваме докато се възпитаваме, че и обяснения защо всеки си има легло са просто ненужни.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Спи си в леглото откакто се е родил , но леглото му е в нашата стая  Peace на една ръка разстояние от мен  Joy . Надявам се скоро да си има собствена стая и да си спи там  Embarassed

# 72
  • Мнения: 3 092
 До авторката на темата - виж това http://www.bg-mamma.com/site/content/view/893/51/
поздрави : Вили

# 73
  • Мнения: 186
Бебуна спи при нас на спалнята. Обожавам да си я гушкам.
Баткото като бебе и той спеше при нас, но от доста време спи без проблем сам в собствената си стая.

# 74
  • Мнения: 510
В началото беше в неговото си легло прилепено да нашето. Малко след това с таткото се изнесохме в хола. Ако има нужда аз ставам. Сега си е научен да заспива сам, дори ако му загася лампата си заспива самичък без да мрънка.

Общи условия

Активация на акаунт