Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета!
Скоро моят син ще има рожден ден и ми се иска да направя сама торатата, но мисля че няма да се справя с украсата. Дали продават някъде такива фигурки като зайчета, мечета и т.н.  и колко струват?
Забравих да кажа, че съм от София.
Благодаря предварително!
Цитирай

София

Такива съм виждала в сладкарницата срещу базара на зала Универсиада (не сладкарница Неделя). 
Цитирай

София

захарни фигурки би трябвало да има във всяка сладкарница. със сигурност си спомням, че съм купувала от "атлантик" на дондуков.
Цитирай

София

В сладкарница "Дайски" на пазара Красно село.
Цитирай

В сладкарница Давинчи в Надежда на Ломско шосе и в Рицка на центъра. Мисля че струват~2-3лв.максимум, но да не те лъжа като отидеш ще разбереш.
Цитирай

столицата

в сладкарници Пчела .Струват 0.80лв Пчела има с/у старата сграда на ВИАС, на Белите Брези до бензиностанцията и ДЗИ, преди имаше на ул Искър
Цитирай

София

В сладкарница Неделя на Стамболийски и на Женския пазар в едно магазинче за сладкарски неща(от Симеон посока Сливница от дясната страна зад сергиите).  bouquet
Цитирай

London, Sofia

Виждала съм в сладкарници Неделя Peace
Цитирай

София

В "Двете фукли" - намира се на ул. "Кърниградска" (където беше Български футболен съюз и Културния център на САЩ - сега е клуба на Костов - ДСБ) в отсечката между бул. Витоша и ул. "Асен". Кърниградска е успоредна и е между Денкооглу и Солунска.
Имат и сайт, но го потърси с Гугъла.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.