Продават ли някъде фигурки за украса за торти

  • 2 238
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Скоро моят син ще има рожден ден и ми се иска да направя сама торатата, но мисля че няма да се справя с украсата. Дали продават някъде такива фигурки като зайчета, мечета и т.н.  и колко струват?
Забравих да кажа, че съм от София.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 718
Такива съм виждала в сладкарницата срещу базара на зала Универсиада (не сладкарница Неделя). 

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
захарни фигурки би трябвало да има във всяка сладкарница. със сигурност си спомням, че съм купувала от "атлантик" на дондуков.

# 3
  • Мнения: 2 211
В сладкарница "Дайски" на пазара Красно село.

# 4
  • Мнения: 1 353
В сладкарница Давинчи в Надежда на Ломско шосе и в Рицка на центъра. Мисля че струват~2-3лв.максимум, но да не те лъжа като отидеш ще разбереш.

# 5
  • столицата
  • Мнения: 3 791
в сладкарници Пчела .Струват 0.80лв Пчела има с/у старата сграда на ВИАС, на Белите Брези до бензиностанцията и ДЗИ, преди имаше на ул Искър

# 6
  • София
  • Мнения: 3 816
В сладкарница Неделя на Стамболийски и на Женския пазар в едно магазинче за сладкарски неща(от Симеон посока Сливница от дясната страна зад сергиите).  bouquet

# 7
  • Мнения: 8 917
Виждала съм в сладкарници Неделя Peace

# 8
  • Мнения: 244
В "Двете фукли" - намира се на ул. "Кърниградска" (където беше Български футболен съюз и Културния център на САЩ - сега е клуба на Костов - ДСБ) в отсечката между бул. Витоша и ул. "Асен". Кърниградска е успоредна и е между Денкооглу и Солунска.
Имат и сайт, но го потърси с Гугъла.

Общи условия

Активация на акаунт