Хубави ножове?

  • 14 157
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 805
Майка ми иска да си купи хубави ножове, щото й омръзна от скапани такива.
Моля да ми препоръчате марка и магазин от където може да си вземе  Simple Smile
Благодаря ви предварително  Hug

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 09:20 от Gigi

# 1
  • Мнения: 3 715
Fiskars, има ги най-евтино в магазина на вносителя BPS, адресът е бул. Асен Йорданов 12. Имат магазин и на ъгъла на пл. Славейков и Солунска.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 244
Лятото си купихме комплекта на WS Teleshop, имаше намаление на около 20 лв и сме доволни. За намалението дали го има още обаче не знам.

# 3
  • Мнения: 14 654
и аз съм за fiskars, приятел-готвач ми препоръча да си купя такива.
имам 2 ножа плюс точило за тях. в метро също могат да се намерят (поне преди 3 години от там си ги купих)

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Fiskars, има ги най-евтино в магазина на вносителя BPS, адресът е бул. Асен Йорданов 12. Имат магазин и на ъгъла на пл. Славейков и Солунска.

Fiskars -  много добро качество на прилични цени - имаме няколко 3 - 4 ножа и точилото -  newsm10 newsm10 newsm10

# 5
  • Мнения: 6 164
Питай Джак Изкормвача! Wink Laughing

Аз съм много привързана към един Солинген кака ми го прати от щатите, е позчупи му се малко едното връхче, но няма нещо, дето на не среже вече толкова години и не е изтъпял и всичко си кълцам с него. Twisted Evil

# 6
В нашето семейство се ползват Слинген, това си е марка с доказани традиции и качество. Аз лично съм много доволна.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
В Технополис /ли беше?  newsm78/ до Арена в Младост 4, както и в магазина на Брабантия в Мол-а има от новите керамични ножове. Страхотни са и са наистина добри. Скъпи са, но... Peace

# 8
  • Мнения: 17
ние също сме привърженици на Солинген-марка с доказано качество, а и не само за ножове-а въобще за прибори-нямам оплакване, но и Fiskars са доста добри.е ...имаш 2 възможности вече newsm78

# 9
  • Мнения: 1 805
 Hug Heart Eyes Hug

Благодаря на всички ви за отговорите

Пратих на майка ми да чете  Hug

# 10
  • Мнения: 5 539
Цитат
Солинген, това си е марка с доказани традиции и качество
Солинген не е марка. Под това наименование се продават продукти, произведени от различни производители в гр. Солинген.
Имала съм и големи боклуци, на които пише "Солинген".
Аз съм за Фискарс Peace

# 11
  • Мнения: 270
Здравей,
Аз не мога да те посъветвам каква марка да си купиш,но мога да ти кажа от коя да не се лъжеш да взимаш.Това са ножовете на "Фислер",които са достатъчно скъпи,а не отговарят на нито един критерии за здрав и качествен артикул.

# 12
  • Мнения: 127
Не взимайте ножове със силиконови дръжки---5 мин се чудих какво е това в миялната.Дръжките се бяха разтекли Laughing
Тия със силиконовите бюстове дали ползват гореща вода Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 293
И ние искаме да си купим хубави ножове и тази тема ми е интересна.
Isa какви са тези керамични ножове ?

# 14
  • Мнения: 1 313
Аз също ползвам Solingen и съм много доволна. Вярно е, че имат различни продукти, с различно качество, но в магазина ще ти обяснят каква е разликата, а и по цената можеш да се ориентираш, има ножове за 15 и 55 лв. един и същи размер, ясно е че има разлика.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт