Какво подарявате на приятелки за техните РД?

  • 3 180
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Отново съм безидейна   33uu Моя много добра приятелка има РД в събота, а аз не знам какво да и купя  Rolling Eyes

Кажете вие като ходите на РД на приятелка какво подарявате?  Thinking

# 1
  • Мнения: 6 164
Оуу ами на всяка различно, май няма нищо, което да се хареса на всички, че даже и на две. Но си знам за всяка какво ще й допадне. Една обича парфюми и знам кои точно са й любими, на друга бельо, но пак знам какво харесва...

Малеее ooooh! от изброеното дотук ще речеш, че са ми гаджета Joy

... Ако не са ми толкова близки и не съм сигурна във вкуса... нещо сувенирно. Thinking

# 2
  • Мнения: 5 622

 Ами съпругът и пътува- капитан на кораб е. Има си и парфюми и бижута..Сребро не носи..Златото и Сваровски не ми са по джоба......

Сувенир не бих и подарила, но може нещо за дома, но какво? Те наскоро си купиха апартамент, аз даже не съм ходила още там....

Знам ли  newsm78 Много ми е трудно всеки път  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
На всички различно - имам една, дето е фен на сребро и си я знам - сребърно бижу ще да е. Освен това съм подарявала дрехи; парфюми; маркова козметика. Ако става въпрос за приятелка с половинка, го питам него от какво има нужда в момента. Случвало се е и самата приятелка да питам какво иска.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Сувенир не бих и подарила, но може нещо за дома, но какво? Те наскоро си купиха апартамент, аз даже не съм ходила още там....

В такъв случай, можеш да й купиш някаква хубава картина.

# 5
  • Мнения: 5 622
Сувенир не бих и подарила, но може нещо за дома, но какво? Те наскоро си купиха апартамент, аз даже не съм ходила още там....

В такъв случай, можеш да й купиш някаква хубава картина.

Хубава идея, но не съм ходила в домът и още)какъв пропуск само  Close Сега го осъзнавам) и не мога да преценя какво ще отива в обстановката и какво най-добре ще се вписва в атмосферата  Rolling Eyes


Много, много ми е трудно  Confused

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 793
Обичам да подарявам интересни бижута - авторска керамика примерно, каквото и да й носи мъжът й, надали е такова, по-вероятно е злато-сребро.

Наскоро открих и магазин за авторска керамика. Прелест просто... къде съм бляла толкова години, сама не знам. Сега мисля следващите 2-3 години поне само с това да се отмятам. Вази, купи, чинии, часовници и т.н. - разкошни, ръчно рисувани, ако се случи сгода (примерно да не са разпродадени сериите на парче) страхотни комплекти има.

Трябва тези дни да покажа на снимки за какво говоря.

# 7
  • Мнения: 1 277
Зависи какво харесват. На последните рождени дни, на които съм ходила, подарих сребърно бижу, книжка(антология) с любовна лирика с диск към нея, сладурска нощница. И разбира се, красиво цвете към подаръка.

# 8
  • Мнения: 91
На мен ми е любимо да подарявам рамка за снимка, макар че у нас нямам нито една Grinning. Също чанта, блузка, или сервиз чаши  Embarassed

# 9
  • Мнения: 5 622


Трябва тези дни да покажа на снимки за какво говоря.

Аз знам за какво говориш  Wink

Наистина са супер тези авторски керамики..... Знам ги прекрасно. Аз лично имам колекция от 6 чаши. Прекрасни са. Магазинът, обаче, от който ги купувах са го преместили и въобще нямам идея къде.....  Confused

Иначе има купи, чайници, чинии, чаши, часовници, стенни пана....

# 10
  • Мнения: 7 474
Ароматни свещи, портмоне , кутия за бижута ,
ароматни лампи  Crazy

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 793
Аз знам за какво говориш  Wink

Дали са на един и същи автор? На моите авторка е Минка (фамилията ми убягва), знам, че някъде по морето също продава, ама къде... Rolling Eyes
Тук чаши обаче няма Confused За сметка на това последния път забих жестока керамична котка-касичка, трепач наистина. Трябва да снимам, да ви дразня Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 211
А тя какви интереси има? Хоби, професия, нещо др. за ориентир?

# 13
  • Мнения: 5 228
Хубава книга, портмоне, шал, козметика...

# 14
  • Мнения: 4 187
Подарявам различни неща, зависи от човека естествено! Подарявала съм парфюми, козметика, обувки, дрехи, аксесоари..... Знам едно обаче, повече никога няма да подаря часовник, на човек на когото държа  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт