Трета пневмония за 10 месеца

  • 3 803
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Мария, съжалявам, вероятно си попаднала на "боаронец"  Thinking

# 16
  • Мнения: 8 917
Определено не е нормално....моят съвет е също да се обърнете към хомеопат Peace

# 17
  • Мнения: 408
Александър, можеш ли да ме насочиш към някой лекар в Сливен. Аз поразпитах и мисля да ида при д-р Каразапрянов. Доколкото разбрах е класически хомеопат. За други лекари нямам идеи. 
Диди-Мария, сменихме джипито. Това е новото. Веднага ни метнаха на инжекции. Каза, че Ива кара вирусна пневмония. Явно има някаква епидемия, отново, защото моя близка е фармацефт и каза, че от петък насам много болни имало.

# 18
  • Мнения: 2 082
Цитат
nano, в какво съотношение даваш меда, лимона и орехите. По колко пъти на ден и колко време като дни даваш
  примерно на половин буркан мед -3-4 лимона и чаена чаша орехи.всичко е на око и въпрос на вкус.аз си сложих и малко сусам  Simple Smile по една чаена лъжица на ден/пък защо не и супена,ако на детето му харесва/може да се дава цяла зима.и все пак не е панацея,но е по-полезно от изкуствените сиропи  Grinning забравих да пиша,че лимоните/с корите/ и орехите се смилат почти на каша с нещо...

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 19:11 от nano

# 19
  • Мнения: 511
в какъв смисъл боаронец моляте обясни ми,

# 20
  • Мнения: 178
Здравей!Предубедена съм към хомеопатията,защото според мен сериозни заболявания като пневмониите не биха се повлияли от такива лекарства.Сблъсках с без да искам с много добър лекар имунолог и смятам, че ако има проблем с имунната система трябва да се работи върху него. Направете изследвания дали пневмониите не са причинени от инфекциозни причинтели /микоплазма пнеумони и др./ или от снижени стойности на  имуноглобулините /IgA,IgM,IgG/.Върху имунната система се работи с имуностимулатори, но само под контрол на имунолог.Има и педиатри с втора специалност имунология и алергология.Изследванията за имуноглобулините се поемат от здр.каса.Ако се интересуваш ще пиша по-подробно.Ще се радвам да ти помогна. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 408
На моя приятелка на детето мисля, че са правили такова изследване в Стара Загора. Професорът е изписал Енгистол, който е хомеопатично средство. Тук в Сливен не съм чувала за имунолог. Интересувам се от всичко, което по някакъв начин би помогнало на детето ми. Искам да намеря правилния път.

# 22
Здравей майче!

Аз съм майка на три дечица, най- малката от които е на две годинки и 5 месеца.Казва се Йоанна-Любов и от както е родена и давам  натурален детски витамино-минерален комплекс.10 витамина и 10 минерала, тухличките на детският организъм.До ден днешен не е боледувала, а на 1 година и 2 месеца тръгна на ясла и всички бяха категорични, че ще започне да боледува.
На майките в яслата им направи впечатление, че ние не отсъстваме и те започнаха да дават на децата си витамините.Децата им вече не боледуват. Peace

# 23
  • Мнения: 449
Здравей майче!

Аз съм майка на три дечица, най- малката от които е на две годинки и 5 месеца.Казва се Йоанна-Любов и от както е родена и давам  натурален детски витамино-минерален комплекс.10 витамина и 10 минерала, тухличките на детският организъм.До ден днешен не е боледувала, а на 1 година и 2 месеца тръгна на ясла и всички бяха категорични, че ще започне да боледува.
На майките в яслата им направи впечатление, че ние не отсъстваме и те започнаха да дават на децата си витамините.Децата им вече не боледуват. Peace

Как се казва? Това сироп ли е или нещо друго, по каква схема се пие???

# 24
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
didi-maria

Цитат
в какъв смисъл боаронец моляте обясни ми,

 - каквото и да ви кажа, вие сте против Peace

# 25
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Александър, можеш ли да ме насочиш към някой лекар в Сливен. Аз поразпитах и мисля да ида при д-р Каразапрянов. Доколкото разбрах е класически хомеопат. За други лекари нямам идеи. 
Диди-Мария, сменихме джипито. Това е новото. Веднага ни метнаха на инжекции. Каза, че Ива кара вирусна пневмония. Явно има някаква епидемия, отново, защото моя близка е фармацефт и каза, че от петък насам много болни имало.
Александър, и аз очаквам отговор, т. к. мисля, че хомеопатията има бъдеще, независимо от отзивите на този етап за нея  Naughty

# 26
  • Мнения: 4 392
Александър, можеш ли да ме насочиш към някой лекар в Сливен. Аз поразпитах и мисля да ида при д-р Каразапрянов. Доколкото разбрах е класически хомеопат. За други лекари нямам идеи. 
Диди-Мария, сменихме джипито. Това е новото. Веднага ни метнаха на инжекции. Каза, че Ива кара вирусна пневмония. Явно има някаква епидемия, отново, защото моя близка е фармацефт и каза, че от петък насам много болни имало.
Александър, и аз очаквам отговор, т. к. мисля, че хомеопатията има бъдеще, независимо от отзивите на този етап за нея  Naughty

Кои отзиви? Rolling Eyes newsm78

# 27
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Александър, можеш ли да ме насочиш към някой лекар в Сливен. Аз поразпитах и мисля да ида при д-р Каразапрянов. Доколкото разбрах е класически хомеопат. За други лекари нямам идеи. 
Диди-Мария, сменихме джипито. Това е новото. Веднага ни метнаха на инжекции. Каза, че Ива кара вирусна пневмония. Явно има някаква епидемия, отново, защото моя близка е фармацефт и каза, че от петък насам много болни имало.
Александър, и аз очаквам отговор, т. к. мисля, че хомеопатията има бъдеще, независимо от отзивите на този етап за нея  Naughty

Кои отзиви? Rolling Eyes newsm78

Да кажем, че не всички са "за" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт