За Аутлет-ите (Outlet) - идея, полза, къде ги има?

  • 129 338
  • 449
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
На мен не ми харесват тези магазини.Незнам как е в БГ , но тук всичко е в кошове като магазин втора употреба.Ровиш за да намериш нещо.
Предпочитам разпродажбите.Цените почти същите, но си пазаруваш като нормален човек. Особенно след коледните.Направо за без пари си купуваш дрехи.Е няма да стана в 5 часа и да чакам магазина да отвори, както правят тук.

Не, тука не е така, имат по-човешки вид. Подредени са и са лъскави даже. Иначе и аз много мразя да ровя в кошове, и не го правя де. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 6 243
Някой знае ли къде е тоя аутлет на Зара и дали е открит вече?

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Някой знае ли къде е тоя аутлет на Зара и дали е открит вече?

Според инфото във вестниците ще отворят няколко магазина едновременно в началото на март Peace

# 63
  • Мнения: 1 180
А какво ще продават? Мъжко, дамско, детско, ще има ли обувки?

# 64
Идеята на Аутлетите е да не се застоява стока дори и след сезонна разпродажба.Винаги има така наречените остатъци.И вместо да се прибират по складове да мухлясват,разбира се,че е по-добре да си се разпродадът на още по-нски цени.На тяхно място в основните магазини застъпва новата стока....и така..Лошото за тази стока е,че е останала без пълна номерация,тоест може да няма вашият размер.
Ползата от такъв магазин е,че може да си купите качествени,маркови,хубави неща на много по-ниски от първончалните цени.Такива дрешки си личат от разстояние,дори да не изглеждат на пръв поглед така.Съветвам ви да се възползвате-няма да сгрешите.
Аз мога да ви препоръчам Аутлета на Витоша 92 над Фантастикото на входа на Южния парк.Там има марки като Escada,Betty  Barclay,Versace,Cerruti Има и спално бельо.Последния път си купих оттам палтенце от заешка кожа за 50лв.наистина беше зацапано от стоене,но това е нормално.Мина химическо и стана супер.Има дста интересни неща,трябва да се загледате само.Това е от мен. Цунки

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Само да добавя един Аутлет в Пловдив, макар че не е кой знае какво ... Намира се на Гладстон  Wink

# 66
  • варна
  • Мнения: 564
някой да знае такова нещо и във варна?

# 67
  • Мнения: 3 268
Веднъж се бях подвела и аз по една мама от форума за някакъв магазин на ул.Кръстова гора" в кв.Стрелбище.Грабнах Калина и една събота отивам ,наточена да си купя нещо.Е по-големи боклуци на едно място не бях виждала.Сега ще ида и до този на Витоша 92,дано си избера нещо..Може пък да е на моменти зареждането и хубавите неща да свършват бързо.

# 68
  • Мнения: 13 512
някой да знае такова нещо и във варна?
Да, на денил Аутлета до Гъбата- страхотни мъжки неща, дамски не чак толкова много.

# 69
  • Мнения: 5 140
Има още един на Витошка, с/у спирката на трамвая.
Преди да завие трамвай номер 7 за бул България. На същото място преди имаше заведение. Магазина добре изглежда, за съжаление не съм влизала там, но смятам скоро да го направя.

# 70
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
някой да знае такова нещо и във варна?
Да, на денил Аутлета до Гъбата- страхотни мъжки неща, дамски не чак толкова много.

Къде се намира това, някъде из пресечките ли  newsm78 Беше писала , че има и други марки освен Денил, какви например?
А други аутлети из Варна няма ли ?  Rolling Eyes

# 71
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз се сещам само за оутлет на Дафне във Варна  Laughing

# 72
  • Мнения: 959
Само да добавя един Аутлет в Пловдив, макар че не е кой знае какво ... Намира се на Гладстон  Wink
И още два-единия на Капитан Райчо в началото,другия магазин Росиньол срещу кафе Авеню.

# 73
  • Мнения: 13 512
Къде се намира това, някъде из пресечките ли  newsm78 Беше писала , че има и други марки освен Денил, какви например?
А други аутлети из Варна няма ли ?  Rolling Eyes
Там почти няма на Денил- има energie, BOSS, D&G И ДРУГИ
  Намира се в улицата на пицария "Белисима"-старата механа "Евксиноград"..тръгваш по нея и преди да стигнеш  Гъбата- в дясно е магазина. допреди месец имаше 60 % намаление/ефективно/. дамски неща не съм харесвала- малки номера са,  но мъжки съм купувала на сина ми оттам. Последно му купих страхотно яке за 70 лева, намалено с 60 %..

# 74
  • Мнения: 3 835
Има още един на Витошка, с/у спирката на трамвая.
Преди да завие трамвай номер 7 за бул България. На същото място преди имаше заведение. Магазина добре изглежда, за съжаление не съм влизала там, но смятам скоро да го направя.

Да, и аз точно се чудех дали сте писали за този магазин, има много готини неща, влязох преди няколко дена. Имаше страхотна зимна шубичка, много фешън, за 60 лв.(намалена) Shocked, ама малко ми беше голяма, иначе отдавна си мечтаех, точно за такава. Sad Много и най-различни дънки, и всякакви неща, ама нямах много време да разглеждам, не е лош магазина.

Общи условия

Активация на акаунт