Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
 Здравейте бъдещи и настоящи мами,

понеже съм грандиозна паника , затова реших да задам въпроса си тук.
Бременна съм в 10та г.с.Вчера ми се появи странно течение-оскъдно, кафяво на цвят, без мирис. Попитах приятелки , които са раждали, но при никоя от тях такова течение не е имало. Прочетох в мрежата, че е възможно подобно зацапване през дните , когато би трябвало да е менструацията (аз съм точно в този период).Днес следобяд трябва да се видя с гинеколожката , която ми следи бременността, но дотогава ще изкукам от притеснение. Моля ви , кажете дали при вас е имало такова нещо и опасно ли е за бебко.
Предварително ви благодаря за вниманието  Rolling Eyes
Цитирай

nqkade tam

Very HappyПривет!И през двете ми бременности имах подобно зацапване поради ниско разположена плацента,но задължително отиди на гинеколог,който ще установи как протича бременността и най-вероятно ще ти изпише лекарства.Много почивка и никакво натоварване.Посети доки още днес,не отлагай! Peace
Цитирай

Графството

През първата бременност имах подобно течение точно на датата, на която трябваше да ми дойде. Продължи няколко дена. Дори и не предположих, че може да съм забременяла. След една седмица започнах да повръщам и всичко стана ясно.
Мисля, че щом кървенето не е силно и нямаш болки, няма място за притеснение.
Но, всяко течение е съмнително така,ч е посети гинеколога си.
Желая ти лека и безпроблемна бременност.
Цитирай

Русе

Дали е нормално може да  каже само  гинеколожката ти (при първата си бременност и аз имах такова, но в 5-6 г.с) Докато отидеш на преглед не се притеснявай, мисли за друго, защото така можеш само да си навредиш.
И не забравяй да ни пишеш какво е станало
Цитирай

София

Хубаво е, че още днес си на доктор. И аз съм чувала, че е нормално да се случи по времето, по което би трябвало да ти доиде, не се притеснявай. Дори и да има малък проблем всичко ще бъде ОК ако се вземат мерки навреме, а в твоя случай наистина ще е така щом днес ще ходиш на док. И както казва mim99, много почивка, никакво натоварване.
При мен имаше малък проблем и кафеникавото стана слабо кръвотечение, защото два-три дни се чудих дали да отида на док, или да изчакам предварително записания ми час. Въпреки кръвотечението след лечение и почивка сега всичко е ОК и бебока расте. Поне три от моите приятелки, раждали скоро, имаха кървене в ранната си бременност, но родиха хубави, здрави дечица.
Така че не се притеснявай и отиди следобед на доктор Smile
Цитирай

Върви на доктор. Само той може да каже дали е нормално. Дано всичко да е ОК. Пиши какво ти е казал гинеколога!!!
Цитирай

Sofia - Младост

Аз имах такова зацапване в 7 г.с., но беше съпроводено със силни болки / имах леко отлепване на плацентата/! Лежах една седмица в болницата за задържане и пих няколко лекарства!
Цитирай

София

Ох, като си спомня какъв ужас изживях тогава...
Само не се паникьосвай- не е нормално, но се случва. Не помня кога се случи при мен, но беше след 3 месец или в края му е било. Пътувах и явно съм раздрусала, нещо дето не трябва. Пих си магнезий, но шпа, почивах и всичко беше наред. Стискам палци и при теб да е така. Пиши какво се е случило при д-ра, защото задължително трябва да го посетиш по най- бързия начин.
Цитирай

В 6 или в 7 г.с. и аз получих същото течение точно на дата на която трябваше да ми дойде. Не се притеснявай! Сигурна съм, че не е нещо сериозно!  Hug
Цитирай
И на мен ми зацапа днес.Проблемът е че съм в 8мес.Остават ми 4дни до 9.Утре съм на доктор за щастие.
Цитирай

София

При такова течение най-добре веднага да се консултираш с лекар. Обикновено е безобидно, ама все пак нека доктор да си каже  Peace .
Цитирай

София

И на мен ми зацапа днес.Проблемът е че съм в 8мес.Остават ми 4дни до 9.Утре съм на доктор за щастие.
Скъпа,пусни си нова тема.Като видях тази от кога е!Нямаше да пиша!
Цитирай
Да. Права си. Но реших да не пълня форума с нови теми, а да намеря подобна. Лекарката вече ми изписа Магнерот и ми каза да не ходя на разходки, а да си почивам. Дано да устискам още 10-ина дни newsm17.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.