Гел от Алое Вера

  • 4 787
  • 8
  •   1
Отговори
Имам едно бурканче гел от алое вера. Моля дайте ми съвет за какво да го използвам - маски за лице, за коса? А дали мога да го използвам сутрин вместо овлажняващ крем, защото кожата ми и без това е чувствителна и повечето кремове не ми понасят добре.

# 1
  • Мнения: 27 524
Този гел купен ли е или правен? Ако е купен, то би трябвало да пише за какво можеш да го използваш. Ако е чисто алое, не може така директно да го нанасяш на лицето си. За коса не е подходящо.

# 2
Купен е. Пише,че може да се нанася върху кожата, но не пише нищо за лицето. Чувала съм за маски за коса с алое, но не знам какво друго съдържат.

# 3
  • Мнения: 27 524
Ако е чист гел от алое, то тогава си купи един хидратиращ крем и сложи в него от алоето. То по принцип е силен продукт (на мен никак не ми понася) и недей да го нанасяш директно.
За коса не знам, не съм чувала.
Може да се приема и вътрешно, но пак не знам доколко чист продукт е. Аз взимах алое, но от растение, пиех всяка сутрин. За този гел не знам, по-добре недей.

Дано се включи още някой със съвет  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Алоето не на всяка кожа понася. Много хора се оплакват от "щипене" и раздразнение. Но ако го понасяш има добър противовъзпалителен и хидратиращ ефект, аз лично много си го ползвам, а кожата ми е много капризна, всичко е индивидуално

# 5
Алоето не на всяка кожа понася. Много хора се оплакват от "щипене" и раздразнение. Но ако го понасяш има добър противовъзпалителен и хидратиращ ефект, аз лично много си го ползвам, а кожата ми е много капризна, всичко е индивидуално
Сложих си на ръцете, понася ми  Simple Smile Ти за какво го ползваш?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 783
Когато ми е възпалена или раздразнена от нещо, когато е твърде суха кожата. Не го ползвам ежедневно, но 1-2 пъти седмично се случва.

# 7
А на лицето слагаш ли си от него?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 783
Да

Общи условия

Активация на акаунт