Може ли бисквита Закуска и в сутрешното АМ?

  • 902
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
В 8.00 пие АМ- 180 мл. Обаче после й  е много трудно да издържи до 12.30 когато яде пюре. В 10-11 пие сок. Плодовото пюре го давам следобед. Затова питам може ли освен във вечерното и в сутрешното АМ да слагам бисквита? Или в сутрешното да слагам малко каша?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
По-добре каша, отколкото бисквита"Закуска".Плодовото пюре се дава м/у храненията, то не замества цяло хранене.Може да го дадеш преди обяд, а след обяд каша.Лично аз съм против бисквитите и привикването към сладките неща при бебетата.Както прецениш Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 437
Плодовото го давам следобед с грис, в кисел, с мляко.

# 3
  • Мнения: 27 524
Може бисквита, може и каша. Аз съм за кашата  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз съм за бисквитките.
Кашите много засищат и може да ти измести часовете за хранене - в смисъл да се засити с каша и после да иска по-късно да обядва. Но ти пробвай и си реши  Hug - то детето ще ти покаже.

# 5
  • Мнения: 4 586
може да - аз давам във вечерното мляко 2плазмонки и една л. каша

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм за бисквитките.
Кашите много засищат и може да ти измести часовете за хранене - в смисъл да се засити с каша и после да иска по-късно да обядва. Но ти пробвай и си реши  Hug - то детето ще ти покаже.
И аз съм за бисквитите, така или иначе и в кашите има захар  Sad

# 7
  • Мнения: 2 531
А минава ли през дупката на биберона?

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Никога не съм слагала бисквити в АМ  Stop Каша  Peace

# 9
  • Мнения: 6 390
Никога не съм слагала нищо в АМ
а интервал от 8 до 12,30ч не е ли дълъг  newsm78 4,5ч са това, не е ли по добре да смениш малко режима - плодово пюре без нищо или плод  да предложиш към 10,30-11ч
Моята дъщеря е на почти същия режим, но яде плодове между АМ и обяда Peace

# 10
  • Мнения: 1 951
Да и на мен ми се струва, че 4,5 часа не е малко време.То и аз го храня в 8.00 и 12.00, но между тези хранения той изобщо не иска нищо и определено може да издържи и повече.
А иначе няма проблем да му слагаш бисквита или каша  Peace

# 11
  • Мнения: 4 621
Според мен няма проблем да слагаш бисквити в АМ Peace

# 12
  • Мнения: 1 934
Според мен няма проблем да слагаш бисквити в АМ Peace

С авентския биберон с позициите минават без проблем бисквитките.

# 13
  • Мнения: 324
Абе тези бисквити нямат ли глутен newsm78? Откога всъщност е безопасно да се включи глутена, кажете, моля ви, че спорим от 1 месец с една приятелка

# 14
  • Мнения: 8 917
Няма проблем Peace
Колкото до глутена - след 6-я месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт