прекъсната бременност по желание

  • 2 077
  • 21
  •   1
Отговори
ако има някое момиче което има аборт по желание а сега се радва на някое мъниче нека да сподели колко време след аборта е забременяла

# 1
  • Мнения: 9 077
Тук не е форум за майки, нито за бременни Simple Smile Съседния е.
Но всеки тук ще ти каже, че прекъсната бременност не е проблем за бъдеща желана такава, стига да е направен както трябва и да няма последствия.
Не се притеснявай. Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 150
за да те успокоя /предполагам това е целта ти/ ще кажа и аз Simple Smile имам приятелка която направи не един а 2 по желание и сега си има малко слдако момченце на 1 и половина Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 716
Аз имам аборт по желание преди да забременея с дъщеря ми.
Нямах проблеми със забременяването, забременях на втория месец от опитите.
Ако след аборта нямаш усложения, няма причина да не забременееш пак.

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 20:49 от Lali

# 4
  • Мнения: 554
преди 10 години имах аборт, а сега си имам момиченце на 4 месеца.
няма проблеми , ако аборта е направен кадърно, но и мен ме гризеше това дали ще мога да имам деца

# 5
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Правих аборт на 1-ви април миналата година, а месец юли тази година пак забременях от първия опит Whistling. И за миг не ми е минавало през ум, че няма да мога да имам бебче след това. Не го мисли и ти Naughty. Ако всичко с аборта ти е било наред не би трябвало да имаш никакъв проблем, но все пак спазвай указанията на докторите и се пази 6-те месеца след него Peace.
Успех и не се притеснявай  Hug!

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Имам приятелка с два аборта, а сега синът й е на 4 годинки. Забременя пак случайно, но този път не го махна. Grinning

# 7
  • Мнения: 2 211
Не се притеснявай, все пак живеем в 21-ви век. Всички мои приятелки, които са правили аборт забременяха, имат деца и сега са щастливи. Важно е как е извършена манипулацията, но аз просто не познавам жена, която е стерилна защото е абортирала. Наистина, не се сещам за такава.

# 8
  • Мнения: 2 019
Аз имам аборт по желание преди да забременея с дъщеря ми.
Нямах проблеми със забременяването, забременях на втория месец от опитите.
Ако след аборта нямаш усложения, няма причина да не забременееш пак.
спокоино,където е текло пак ще тече-така ми беше казал един лекар

# 9
  • Мнения: 3 537
Аз правих между първото и второто дете.Нямах проблеми никакви. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Имам аборт преди голямата ми дъщеря и няколко преди бебка, никога не съм имала проблем със забременяването, щом е професионално направен, абортът няма последствия.

# 11
  • Мнения: 2 015
И аз имах притеснения, да ли ще мога да забременея след аборта.В един момент толкова го исках това бебе, че какви ли не мисли ми минаваха през главата, но сега се радвам на едно живо и здраво бебче.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Спокойно ще забременееш Peace!Аз,имам един по желание преди пет години и един спонтанен точно година преди да забременея.Сега се радвам на една малка красавица !Успех!

# 13
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Az imam 2 aborta. 1 po jelanie,a 2 po prinuda,no tova e druga tema. Ne se pritesnqvai 6te zabremenee6,kogato si gotova za tova. Eto, vij me, imam si 9 mese4en sin. Hug

# 14
  • Мнения: 2 271
Имам приятелка,която е правила 1 аборт преди да забременее отново - роди здраво момченце от тази бременност.След него има още 2 аборта.Като разстоянието между последните 2 е 1м.По време на втория и сложиха спирала!Явно са супер активни и двамата-нито една бр. не е планова! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт