От колко време опитвате за бебче?

  • 141 512
  • 1 400
  •   1
Отговори

Анкета

От колко месеца опитвате за бебче?

Опции:

  • Мнения: 560
Момичета, днес ми хрумна това Rolling Eyes Embarassed.... Аз вече почвам да се притеснявам.... На мен това ми е шести месец и нищо... Може да е депресираща тази анкета, но съм малко отчаяна Confused. Не много, де! Laughing Продължаваме с опитите, но все пак ми е странно защо не става вече толкова време Sad newsm78

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
 И аз гласувах, ние пробваме от една година и се надявам скоро всичко да е наред  Cry

# 2
  • Мнения: 7 474
Обикновено докторите казват,че след една неуспешна година се ходи на доктор и се търси причина. Така че имаш време. Успокой се и не мисли само за това Peace Просто се наслаждавай на момента или както казват - прави любов, не бебе  Hug

# 3
  • Мнения: 998
Момичета, днес ми хрумна това Rolling Eyes Embarassed.... Аз вече почвам да се притеснявам.... На мен това ми е шести месец и нищо... Може да е депресираща тази анкета, но съм малко отчаяна Confused. Не много, де! Laughing Продължаваме с опитите, но все пак ми е странно защо не става вече толкова време Sad newsm78

Надявам се тези тъжни размисли, не са породени от моята публикация в седмичната тема  Confused  Hug

За протокола от 9 месеца!

# 4
  • Мнения: 402
моята най-добра приятелка опитваше от 9 ГОДИНИ да забременее , при това след всички прегледи тя се оказа съвсем здрава, просто не ставаше!и няколко ин-витро не я хвана  Sadи сега накрая -съвсем нормална и безпроблемна бременност -направо събра очите на всички:) а на мен ми върна надеждите- че и аз опитвам от 4-5 месеца , но ве4е си казах 4е това наистина си остава Божа работа  Peaceне се отчайвайте! в никакъв случай  Hug

# 5
  • Мнения: 4 324
Повече от година, даже повече от две Sad

# 6
  • Мнения: 2 825
Почти 2 години, с една неуспешна бременност.

# 7
  • Мнения: 534
Ние се пробваме от 7месеца и нищо,но какво да се прави-решила съм да не се занимавам вече,пък когато дойде тогава.
Вече не ми издържат нервите да се старая,да спазвам графици и тн.

# 8
  • Мнения: 560
Момичета, въобще не исках да ви отчайвам и да ви връщам към този болезнен въпрос Confused! Сега ми стана още по - тъжно Cry.... Прегръщам ви и НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙТЕ! Hug
ЩЕ СТАНЕ! Heart Eyes  bouquet

# 9
  • Мнения: 780
Вижте сега аз какво смятам  Heart Eyes

Mia_28 тази анкетка си беше много добра идея според мен  Peace
нека всеки който желае да се включи да каже от колко време се опитва да изгони оная с метлата няма нищо лошо  поздравявам те за поредната ти добра идея


а на вас момичета ще ви кажа Naughty че единственото нещо което ви пречи е липсата на търпение  Hug yesимайте вяра  newsm17ще стане когато трябва да стане newsm10 и толкова ето smile3521 и примера на my_everything   
Цитат
моята най-добра приятелка опитваше от 9 ГОДИНИ да забременее
  Weary
и какво станало е но когато му е дошло времето newsm68 newsm44 newsm81
хайде само положителни мисли трябва да има тук  Heart Eyes Hugи всичко ще се подреди ще видите Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 3 749
Ние опитвахме от осем месеца, когато не ми издържаха нервите и тръгнахме по изследвания,резултата беше отчайващ...
Така че не вярвайте на на изрази от типа"успокой се и ще стане" и други такива -ако не стане до няколко месеца според мен определено човек трябва да направи поне елементарни изследвания.

# 11
  • UK
  • Мнения: 1 351
да изгони оная с метлата
 
  Mr. Green не знам дали знаеш но онази с метлата е модератор тук и често ми чете и ни вкарва в правия път когато се отклоним  Mr. Green

 за другото съм съгласна  Hug

# 12
  • Мнения: 780
Megita да да знам просто малко се пообърках понеже моите приятелки така си наричат лелката и за това извинявам се не съм искала никой да обидя Embarassed

# 13
  • Мнения: 258
....... или както казват - прави любов, не бебе  Hug
Тези думички ми харесаха Leo.
При нес този месец е втори в опитите ни.
При миналия неуспешен месец и сълзите, този съм си наложила да не мисля /това малко трудно се получава/ да не правя тестове, да броя дни .... само любов  luvbed
Много любов и усмивки за всички newsm51 newsm51

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 222
Е, това ни е четвърти месец - резултата към 20-ти този месец. А първия път стана в интерес на истината на 4-ти или 5-ти месец. Накрая си бях казала: "Къкво пък толкова го мисля, когато тогава"  Naughty и то в същия месец стана. Е да ама бях млада и зелена само на 20 г. а сега съм вече на 29 г. - няма много време за "когато тогава" newsm78 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт