Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

София

Тази година носят ли се панталоните вкарани в ботушите??? моля бързи отговори
Цитирай

Белгия/София

Излизаш ли?  Mr. Green

Не знам дали се носят, ама какво ти пука? Ако се харесваш - вкарвай и беж  Very Happy
Цитирай

София

Да излизам Party , знаех си, че си навсякъде Hug и бързо отговаряш
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

НОСЯТ СЕ! Laughing
Аз - не, щото квато съм кръгличка hahaha 35, ама иначе - да!
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Ами някои все още носят. Ако те кефи, и да не носят, какво ти пука?  Laughing
Цитирай

в крайния квартал

Да определено се носят.
Само че мен не ме кефи.
Цитирай

в Tara

да, носят се
Цитирай

До хладилника, който обичам

Мимке, помислих си, че кой знае какво ти се е случило (да си станала внезапно оранжева при опит за изрусяване, да ти е излезнала огромна пъпка на носа преди излизане и т.н. ужаси). Бива ли такова заглавие за едни ботуши, бре? Laughing
Цитирай

РусЙе

Мимке, помислих си, че кой знае какво ти се е случило (да си станала внезапно оранжева при опит за изрусяване, да ти е излезнала огромна пъпка на носа преди излизане и т.н. ужаси). Бива ли такова заглавие за едни ботуши, бре? Laughing
35И аз си помислих същото
Цитирай

София

Хаха е това ако ми се беше случило с оранжевия цвят щях да съм ви пощурила вече яко от теми 35
Цитирай

София

Хаха е това ако ми се беше случило с оранжевия цвят щях да съм ви пощурила вече яко от теми 35
Laughing 35 35 35 hahaha
Цитирай

Пазарджик

Ами някои все още носят. Ако те кефи, и да не носят, какво ти пука?  Laughing
Peaceподкрепям те Василиса Умница
Цитирай

София

По улиците доста мацки гледам, че се носят така - с вкарани в ботушите панталони, ама дали ще е модерно и този сезон или износват от миналия, идея си нямам... Thinking
На мен ми харесва  Very Happy
Цитирай

USA

Не съм виждала по каталозите за тази есен-зима да се носят. По улиците виждам много рядко, но тук така беше и миналата зима. Нещо не се възприе масово модата на дънки в ботушите  newsm78
Цитирай

София

rotfImao rotfImao rotfImao
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора