Има ли мами от музикалните среди?

  • 948
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Здравейте!
Аз работя в сферата на музиката! Ако има тук още такива мами може да си побъбрим,ще ми е приятно да обменим опит!  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Какво точно работиш? Blush

# 2
  • Мнения: 6 167
Коя по точно музикална среда?
аз мисля, че съм от такава ( или поне бях)
, ама като не съм сигурна какво разбираш под музикална среда... Wink
по чалгата хич ме няма, както и по Парис и Бритни,
но класическа музика, чилаут, джаз и  тн.. насреща съм...
имам и сценичен опит над 20годишен..  Wink
солфежа също го владея.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лени, ти си човек-чудо.  bouquet (Това е сериозно, с възхищение).
Не казвай сега, че свириш и на афра, ще удариш в сърцето милата ми дружка Ламелита.  Laughing(това е несериозно, защото не мога да се сдържа, пусти Турет ме мъчи. Blush)

# 4
  • Мнения: 3 248
Може да се каже, че аз също работя в сферата на музиката, но не се подвизавам директно в нея. По принцип се занимавам с медии, с ПР и от време на време с реклама.
Може би и затова не мога да се сетя какъв опит бихме могли да обменим?! Thinking
Наистина, ти какво точно работиш?! Thinking
- изпълнител newsm78
- аранжор newsm78
- текстописец newsm78
- тон режисьор newsm78
- музикален редактор newsm78
- ... newsm78
- ... newsm78

# 5
  • Мнения: 1 568
Току що се прибирам от работа!
Ами аз съм певица! Работя в момента в централният хотел на град Русе-Дунав Плаза!
Радвам се,че сте писали-няма значение в каква сфера на музиката се изявявате,пък даже и музиката да ви е само хоби!
Та значи-казвам се Стефка!На 33 години съм,имам син на 6 и половина,който миличкият е свикнал,за мой ужас вечер да не заспива с мама!
Пея от 18 годишна,минала съм през всички жанрове,от няколко години обаче,за мое щастие се занимавам предимно с естрада!Казвам,за мое щастие,не защото отричам другата музика-аз слушам всичко,но защото в тия заведения клиентите се държат на ниво и нямам проблеми с тях!
Съпругът ми също е музикант!Той свири клавири!

# 6
  • Мнения: 6 167
Лени, ти си човек-чудо.  bouquet (Това е сериозно, с възхищение).
Не казвай сега, че свириш и на афра, ще удариш в сърцето милата ми дружка Ламелита.  Laughing(това е несериозно, защото не мога да се сдържа, пусти Турет ме мъчи. Blush)


mdam) голем стаж в хор имам.
от 5 до 29 годишна възраст.
2 броя - първо детски, после дамски
до япония съм стигнала - да славя родината
надлъж и нашир
тук между другото се засякохме някои хористки
 ( веднага да се показват  Wink)
и така до края на света.
тук им намирам кусури на хоровете
не са като българските.
не са ми на нивото, демек  Mr. Green Mr. Green
и спрях.

сега само флейта понякога
( разлигавих се ужасно)

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 00:25 от Lennie

# 7
  • Мнения: 5 713
...тук между другото се засякохме някои хористки
 ( веднага да се показват  Wink)
Ами ей ме на, аз съм една от тях. Но си мисля, 4е не се познаваме или поне не се помним. Пях в хор " Бодра смяна " само 6 год / 84-90 /. Несериозна работа, не знам, защо се отказах.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ами и аз се занимавам с музика. Ако музика е музикалното училище и музикалната академия, свирене професионално в народен оркестър и после в рок група и накрая безславно завършване като учител по музика, защото нещо не върви рок групата със семейството и децата. А, и от няколко години помощник диригент в един самодеен хор за стари градски песни (средна възраст 64 години).

# 9
  • Мнения: 6 417
Аз пък слушам предимно Си Си Кеч и Сабрина. Вечер заспивам с Христо Кидиков и Бисер Киров. Rolling Eyes

# 10
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз съм ти колежка, стефи Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Софи Маринова?  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
може ли питане към хористките от "бодра смяна"?

имах приятелка там - 73 набор, казва се пенка (странно  родителско хрумване при майка рускиня - тя предпочиташе да я наричаме петя), живееше някъде в банишора  newsm78

някой да я познава, да я помни?
някой да се разпознава в описанието?

ще се радвам да я видя отново...

# 13
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Бе не съм точно с музикално образование, макар че в дипломата за висше единият ми държавен изпит да е точно такъв. Пяла съм известно време, първо в задължителния училищен хор, малко в "Пим-пам" - от самото му създаване, малко самостоятелно - даже и филм имам, само че  всичко това е в миналото. Сега пиша за музика, така че пак попадам в тази категория - макар и от другата страна. Освен това съпругът ми е композитор, преподавател в Музикалната академия и училище, известен музикант.
Та покрай него и моите интереси са насочени определено към класическа музика, опера, джаз, съвременна симфонична музика - още ме сгрява едно гостуване на Щокхаузен в България преди години, автентичен фолклор от цял свят, хубава поп и рок музика. Но НЕ и чалгата. Ей това нещо пари да ми дават не мога да се пречупя да слушам. Naughty
Малко off  - кой от вас ще ходи на концерта на Ал Ди Меола на 28 октомври?

# 14
  • Мнения: 6 167
може ли питане към хористките от "бодра смяна"?

имах приятелка там - 73 набор, казва се пенка (странно  родителско хрумване при майка рускиня - тя предпочиташе да я наричаме петя), живееше някъде в банишора  newsm78

някой да я познава, да я помни?
някой да се разпознава в описанието?

ще се радвам да я видя отново...

помня я, пенка)))
ама не знам какакво стана с нея, от дете не съм я виждала. едно високо, слабо, кестеняво
същество.

в детския хор съм била 80-92ра година, тоест, няма начин да не помня вери Wink

има момичета, с които се разпознахме и от детския радиохор тук, ама още си траят))

Общи условия

Активация на акаунт