Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

Springfield, VA

Не съм ходила скоро на дискотека. Мъжът ми не е фен и по принцип ходи заради мен. Но от много отдавна не сме стъпвали на диско, а така ми се ходи..Искам да се поразкърша, да изпия едно-две питиета, да се облека по-разголенко (  Blush), че лятото свърши, да се забавляваме по начин, който дискотеката предлага......

Има ли място на което не сте ходили скоро, а ви се ходи или нещо, което искате да правите, а не сте правили отдавна? И ще го направите ли сега, след като си дадохте сметка, че го желаете?
Цитирай

Нови Искър

Не съм карала кънки на лед от сто години, а как обичах Blush. Обещавам Виктор като поотрасне да идем заедно и дано му хареса. Мен тате ме водеше всяка събота и неделя. bowuu
Цитирай

Бургас

Жалко, че си далече иначе и аз съм аз дискотека. Wink
Цитирай

Иска ми се да пътувам по света... Толкова местенца има на които съм хвърлила око Smile
Ходи ми се на екскурзия, на планина, на море, на ски. И кънки ми се карат. И ми се плува. И ми се танцува.
И...  толкова много други неща Smile
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не съм ходила скоро за риба. Стрелчето ме подсети в една друга тема за приятните емоции... Ще ида скоро.
Цитирай

София

Не съм ходила скоро за риба. Стрелчето ме подсети в една друга тема за приятните емоции... Ще ида скоро.

И аз  Tired

И на планина не съм ходила скоро..
Няма за кога вече, не съм по зимното катерене  Blush
Цитирай

Springfield, VA

Има ли риба сега? В смисъл сега ли е подходящият момент?  Thinking

Иска ми се да пътувам по света... Толкова местенца има на които съм хвърлила око Smile
Ходи ми се на екскурзия, на планина, на море, на ски. И кънки ми се карат. И ми се плува. И ми се танцува.
И...  толкова много други неща Smile

И аз искам, но не мога да кажа, че не съм ходила скоро (което не значи, че не ми се ходи пак де....)  Peace
Цитирай

При хората, които обичам

Не съм ходила на палатка на Бяла река от 2001г, а напоследък дори я сънувам...
Цитирай

Не съм се качвала скоро на roller coaster, а така искам пак 40 сек. да крещя до припадък  Very Happy
Цитирай

Springfield, VA

Не съм се качвала скоро на roller coaster, а така искам пак 40 сек. да крещя до припадък  Very Happy

Подсети ме...това го искам и аз  Crazy
Цитирай

днес тук, утре там...

И аз съм фен на дискотеките, но покрай бебетата не ни остава много време . Но тази седмица с приятелки сме си обещали излизане по женски  newsm03
Цитирай

До хладилника, който обичам

Има ли риба сега? В смисъл сега ли е подходящият момент?  Thinking
Риболовът е малко дзен-занимание. Важно е действието, а не това да хванеш риба.
Цитирай

Springfield, VA

Има ли риба сега? В смисъл сега ли е подходящият момент?  Thinking

Аз каквато съм, колкото и пъти да съм ходила, все пускаме всичко обратно, щото не мога да си представя, че ще убия горката животинка  Blush

Иначе предпочитам да ловя сафрид, защото не ми трябва стръв- тоест не убивам и нещастни червейчета и охлювчета  Rolling Eyes (това малко като офтопик дойде  Crazy)
Цитирай

Mr. Green
Един път ходихме. Хич не ми беше дзен, с всичките алигатори, дето си плуваха спокойно в канала. Нагледах се на крокодилски муцуни, риба не видях  Laughing
Цитирай

Не съм ходила скоро на концерт(симфоничен оркестър да разтресе слух и душа). На опера( очертава ми се чак декември, че ще пее един приятел в Сватбата на Фигаро) ми се ходи и рокля да облека, телеса да изложа. Не съм правила кекс от месеци насам, че нисковъглехидратното ми мъчение не одобрява. С ябълки и бисквити, мляс. Ходи ми се на дълга разходка покрай морето, преди да замръзне Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора