Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Майчета, студените месеци започнаха buria ,но все още не са близки до нулата температурите. Как обличате бебоците навън. Ние сме на 7 и половина месеца, но ми се струва рано да го напъхам в космонавта..какво ще правим като застудее още повече. Споделете моля ви.. Smile
Цитирай

София

Миналата година някъде ноември го облякох с космонавт, преди това с дебели якенца. Не знам каква точно температура е било навън Thinking
Цитирай

Аз не мисля, че са започнали още студените месеци - все още не е толкова студено. Времето дори не е за шапка още.

С космонавт само при минусови температури.
Цитирай

Добрич

При минусови температури Peace
Цитирай

Добрич

Абе тази сутрин си беше доста студено, чак дъха ми замръзна, но още не сме стигнали до зимните дрехи, добре е все пак на вашата възраст да имате шапчица. Но за космонафта изчакай!
Цитирай

Dania

Около нулата. А и зависи колко е дебел космонавта, колко е голямо бебето, колко се движи, дали ще спи навън или кво
Цитирай

София Западен парк

Peace Подкрепям
Цитирай

Когато и аз си облека дебелото зимно яке  Smile
Цитирай

Варна

Аз не мисля, че са започнали още студените месеци - все още не е толкова студено. Времето дори не е за шапка още.

С космонавт само при минусови температури.
Peace
Цитирай

London, Sofia

Цитирай

София

Като паднат около 2-3 градуса.
Цитирай

софия

Когато и аз си облека дебелото зимно яке  Smile
това е и моето мнение Peace

но тези дни виждам доста бебета с космонавти или със зимни чувалчета в количките..  newsm78
Цитирай

В полите на Пирин планина

Зависи колко е голямо бебето, но все още е топло за космонафтчето. Като паднат под +5 градуса ... В интерс на истината моето момче се роди февруари и тогава не съм ползвала космонафт - започнахме разходки от началото на март.
Цитирай

софия

Ние се обличаме с анцунг, средно шушляково яке и памучна шапка и терлици. ако заспят ги завивам с дебела завивка.
космонавт - когато аз облека дебело яке
Цитирай

София

А пък ние си излизаме облечени с боди и отгоре анцуг с качулка.Взимам и пелена за завиване в краен случай.Дори яке още не сме си купили. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора