Я, я още едно питане от мен...спален чувал

  • 666
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Днес ми е ден за теми  Crazy
Къде продават чувалчета за сън за тригодишни нехранимайковци? Моят непрекъснато спи отвит и ми трябва торба, в която да го слагам, че вече ми писна да ставам да го завивам непрекъснато. Ръст 104 поне трябва да е.
  bouquet

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
http://shop.danet.bg/

...и всички добре заредени детски магазини:)

# 2
  • Мнения: 6 315
Слагала ли си го до сега в чувал? Защото ако не си, не зная как ще приеме идеята  Confused.

# 3
  • Мнения: 3 322
Да ,навсякъде. Моите отказваха категорично и големия така се извиваше че се душеше, аз много се притеснявах и не съм настоявала.

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да, това е важно.
Елина не би влезнала в такова чудо з анищо на света.
Уж беше ОК..първата си зима изкара така.
Лятото го махнахме и никога вече не пожела чувалче.
А нямаше и 2  години Simple Smile

Братовчед и все още спи с чувалче (на 4 и 3 месеца), но той винаги така си е спал.

# 5
  • Мнения: 1 520
Такива размери съм виждала на Пиротска в този магазин "Бебешери", ако не бъркам името. Намира се точно до този, в който предлагат парти артикули. Цената май беше около 14 лева.

# 6
  • Мнения: 8 917
Гери никога не бе спала вспално чувалче, но си прие идеята и спинка без проблеми Mr. Green И мен ме интересува вече зимно спално чувалче Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И Мони отказа да спи в спално чувалче. Беше на година и 8-9 месеца. Дотолкова го мразеше, че се научи да се завива, само и само да не спи в чувала  Joy!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 124
При нас баткото започна да спи в спален чувал, когато беше на 3. Изкара няколко сериозни настинки, защото непрекъснто се отвиваше и искаше, не искаше се научи.

# 9
  • София
  • Мнения: 311
По-лесно ще ти е, ако си поръчаш да ти ушият. Аз така направих за моя син, когато беше на две години - получи се едно доста голямо чувалче Grinning

# 10
  • Мнения: 643
И аз бих ти предложила варианта с ушиването, стига детето да иска да спи в него. Радо спи само в чувал, от както е станал на 40 дни някъде. За лятото ми ушиха един само от чаршав, и така решихме проблема с отучването през лятото. И си е голямо удобство спор няма.

# 11
  • Мнения: 934
Всичко е много хубаво като идея,ама аз вчера като разглеждах асортимента на предлаганите по магазините чувалчета установих, че повечето са доста тесни в долната си част.... ooooh!
Моята щерка се отвива страхотно, абе направо си спи отвита, но така се обръща и мята, кръстосва крака, че си представих колко ще издържи в чувалчето.... Thinking и за сега се отказах...
Да сте виждали някъде да предлагат широчки в долната си част чувалчета?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт