Петък-13-ти...Имате ли...

  • 3 201
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 759
     Не се връзвам на такива неща.. Вярвам, че дните ми са такива, каквито си ги направя... НО специално днес... абе толкова отвратителен ден не съм имала от години... Дори плаках на няколко пъти, минаваше ми и... пак отначало... Успях да си разваля почти непоправимо отношенията с много хора в рамките на половин час... Изключително много конфликти, при това без причина... Всички ми крещяха и аз на всички крещях... Сега се чувствам супервиновна и въртя телефони с извинения... Направо не мога да се понасям днес... всички са ми черни... Направо се чудя... колко ли рано може да ме хване критическата?  Flushed
     П. П. Извинявам се на всички рожденници, да са живи и здрави!  kiss
     П. П. П. Ако днес бях в Биг Брадър Панайот щеше да ви се стори кротко агънце  Sick

# 76
  • Мнения: 2 759
..случвало ли ви се на този ден от сутринта до вечерта всичко да е надолу с главата...
     Точно така си беше! На всичко отгоре и сметките дойдоха днес (за разлика от заплатите), а никога не идват преди 18-ти... И са блъснали приятелката ми (не е пострадала)... Абе... нищо фатално, просто ден, който може да те докара до безпричинно самоубийство  cry

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Докато давах палачинка на малката преди секунда, не успях нещо да си извадя пръста навреме и страшно ме захапа. Край, ясна е работата - Петък 13-и е виновен за това. Laughing

# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И това ми било форумска майка! ooooh!Палачинка за вечеря! Whistling

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
И това ми било форумска майка! ooooh!Палачинка за вечеря! Whistling
С пълнеж, мари! Риба тон, пушено сирене и кисели краставичкен пълнеж, какво повече искаш от животя?

# 80
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми  такава палачинка, к`во друго? Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 013
Дали да го отдам на петък 13-и newsm78 newsm78
Дъщеря ми решила да употреби една самобръсначка и си порязала пръста (нищо фатално), но си обръснала част от дясната вежда #Cussing out #Cussing out #Cussing out Откъде й е хрумнало - не знам! Твърди, че брат й - близнак бил правел същото, което май не е вярно - поне според моето разследване.

Единствено на мен във фирмата не ми преведоха аванс #Cussing out #Cussing out явно нещо е станало с банковия превод, щото друг повод няма. Май се е случвало и с други колеги понякога!  

# 82
  • Мнения: 1 533
И това ми било форумска майка! ooooh!Палачинка за вечеря! Whistling
С пълнеж, мари! Риба тон, пушено сирене и кисели краставичкен пълнеж, какво повече искаш от животя?

Тя понеже се притесни да не й излезе име на хептен голям мързел, след като наляво надясно си признава разни работи и реши да сготви нещо засукано. Останахме ний да се червим, дето си признахме че не гладим.

# 83
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Тя понеже се притесни да не й излезе име на хептен голям мързел, след като наляво надясно си признава разни работи и реши да сготви нещо засукано. Останахме ний да се червим, дето си признахме че не гладим.
Чакай сега - и аз не гладя, като житейски принцип. Ама тръскам дрехите преди простиране Mr. Green

# 84
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Аз гладя, докато пораснат щерките...Не, че тогава ще ме отменят. Просто ще спра по някое време и ще започна само да тръскам...като простирам Joy

# 85
  • Мнения: 1 533
Тя понеже се притесни да не й излезе име на хептен голям мързел, след като наляво надясно си признава разни работи и реши да сготви нещо засукано. Останахме ний да се червим, дето си признахме че не гладим.
Чакай сега - и аз не гладя, като житейски принцип. Ама тръскам дрехите преди простиране Mr. Green

Абе и ние пушим цигари кент и ядем бонбонки тик-так. Тръскам, чак копчета хвърчат, принципен човек съм и аз Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 11 692
Опитвам се да не съм суеверна,че иначе става страшно!Ето вчера например дъщеря ми падна от спалнята,ама беше 12-ти четвъртък!Днес пък се разхремави,ама си мисля,че не е от петък 13-ти!

Общи условия

Активация на акаунт