Грипен сезон-как укрепваме имунитета?

  • 13 276
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 181
И аз съм на плодове,чесън,лук. Peace

# 31
  • Мнения: 1 425
Плодове,зеленчуци и противогрипна ваксина. Peace

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Напълно достатъчни са закалителни процедури и правилно хранене, без разни добавки. Но и аз пия Цитросепт когато се разболея и ми помага.

# 33
  • София
  • Мнения: 9 857
Никога нищо не съм пила за укрепване на имунитета.Не се оплаквам от често боледуване зимата. Peace

# 34
  • Мнения: 4 176
Секс+ френска любов. Много помага.

# 35
  • Мнения: 65
Секс+ френска любов. Много помага.

Е, може и нещо по-твърдо, тогава изпотяването е гарантирано Laughing

# 36
  • Мнения: 6 461
Наблягаме на плодовете  Simple Smile

# 37
Аз ползвам Екомер, хранителна добавка - имуностимулатор. В България не е много популярна. С масло от акула е, на капсули.

Няма лош (горчив) вкус, а действа направо невероятно, наистина не е зя вярване - за 3 дни оправя грип (вътрешно), а може да се използва и за мазане (външно). Миналата седмица се изгорих жестоко на един тиган  Embarassed, толкова дълбоко изгаряне не съм имала никога. Мазах се точно 2 дни (след като ми хрумна) и днес вече раната изглежда като на 3-4 седмици. Само е леко розова  Grinning

Секс+ френска любов. Много помага.

Е, може и нещо по-твърдо, тогава изпотяването е гарантирано Laughing

Сега като се замисля, май и аз предпочитам това лечение... ама на - капсули пия Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 8 348
Пробвали сме и Респивакс, и хранителни добавки, и витамини, и плодове ,и зеленчуци. Сега се пробваме с Имунобор и Киди.
Но когато детето е тръгнало да се разболиава - нищо не може да го спре.

# 39
  • Мнения: 277
На дребния давам Киди - като стане 1 месец ще го спра - и осцилококцинум по 1 доза всяка седмица профилактично. Аз пия Центрум - пролет и есен по една опаковка от 30 таблетки, има ефект върху цялостния ми тонус.
Това с плодовете и зеленчуците нещо не успявам  Embarassed, а пък малкият е станал много капризен в това отношение  Confused

# 40
  • Мнения: 397
Никога нищо не съм пила за укрепване на имунитета.Не се оплаквам от често боледуване зимата. Peace
И аз така! Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз пък ходя на фитнес поне 3 пъти седмично. Пробвах и детето да водя с мен и имаше ефект, но му откриха артрит и спряхме неговите тренировки. Също много тонизира ще знаете.

# 42
  • Мнения: 4 176
На дребен давам "For kids" na AD Medicine. Доволна съм. На ясла е вече 10-15 дена. Всичко кашля и киха, а той се държи. Свършихме 1 шише и днес съм поръчала още едно. Натурален продукт е. Не са синтетични витамини, а екстракти от билки извличани с вакум ( дано не бъркам).
Цена 38-40 лв. Определено си струва парите.
Преди давах саностол и не бях доволна. Това разбира се е мое мнение- хора всякакви, както и организми.

Сега се замислям да взема на същата фирма имуностимулатор и за нас големите.
http://www.admedicine.co.uk/production.asp ето сайта им. Който иска да чете за повече информация.
Поръчва се в аптеките.

# 43
  • Мнения: 1 564
Давам Мултисаностол и наблягам да хапват повече плодове.

# 44
  • Мнения: 704
Секс+ френска любов. Много помага.

Това ми харесва    Sunglasses


По темата: Миналата зима  - "For kids" na AD Medicine;
предстоящата - мисля да пробвам с пчелен прашец, смесен в равна пропорция с акациев мед /вкусно е  Simple Smile/.

Общи условия

Активация на акаунт