Слагате ли си очила в солариума?

  • 3 830
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Слагате ли ги? Не остават ли бели петна после?
И много ли е вредно ако се печеш без тях? Има ли опасност от изгаряне ?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Не е вредно ако си затваряш очите.Аз не слагам очила точно заради евентуалните петна след това Shocked.

# 2
  • Мнения: 184
Аз слагам, защото в повечето случаи съм с лещи и не знам до колко е безвредно Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 565
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.

# 4
  • Мнения: 242
мммм..........това е супер! Heart Eyes
Само че в София не знам да има такъв за съжаление.

# 5
  • Мнения: 5 103
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.
И при мене е така.

# 6
  • Мнения: 184
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.
И при мене е така.
Мимка, ти къде ходиш?

# 7
  • Мнения: 1 885
Ех, тъкмо щях да пускам тема да попитам за евтин солариум в района на кв. Хаджи Димитър, Емил марков или из центъра някъде, че плащам 70ст. на минутка, а ми казаха, че е множко.
Иначе си слагам очилата, защото очите ми са чувствителни, но още не съм почерняла достатъчно, за да се направи разлика

# 8
# 9
  • Мнения: 2 407
Не, оставят бели кръгове.

# 10
  • Мнения: 630
Задължително. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 870
Аз ходя рядко, но си слагам очилата и на мен ми дават такива супер малки с един мнооого тънък ластик и не са ми оставяли разлика. Аз ходя в Студентски град, тук има много солариуми и цените са добри заради конкуренцията. С карта 30 лв. получаваш 75 минути, което прави по 40 стотинки на минута, турбо е има вертикален и хоризонтален  Peace

# 12
  • Мнения: 242
Аз ходя рядко, но си слагам очилата и на мен ми дават такива супер малки с един мнооого тънък ластик и не са ми оставяли разлика. Аз ходя в Студентски град, тук има много солариуми и цените са добри заради конкуренцията. С карта 30 лв. получаваш 75 минути, което прави по 40 стотинки на минута, турбо е има вертикален и хоризонтален  Peace
Моля те за координати. Наистина цената е много добра.
А и ми е близко.

# 13
  • Мнения: 870
На спирката на Зимния Дворец като слезеш от автобуса има едно заведение Яхъра, след него пресечката в дясно и все на право то е на 20-30 метра ще го видиш, има до него и козметичен салон. Ако имаш карта за солариум ползваш 10% намаление в козметичния салон. Не знам дали имаше карти за повече пари, но ако има излиза още по-изгодно  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8 917
Затварям си очите.

Общи условия

Активация на акаунт