Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Мами искам да питам  ако аз съм болна това ще навреди ли на Бебо.
« Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 11:21 от Reza »
Цитирай

Варна

стига да не се стига до антибиотици НЕ  bouquet
Цитирай

софия

не само антибиотиците са проблем - има и други лекарства, които не бива да се взимат, но за това най-добре може да ти каже гинеколога.
Цитирай

Зависи от какво си болна newsm78. Във всички случаи взимай лекарства само след консултация с лекар Peace
« Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 19:18 от Lео »
Цитирай

Благоевград

Зависи от какво си болна newsm78. Във всички случаи взимай лекарства само след кансултация с лекар Peace
Абсолютно Peace никакво самолечение Wink
Цитирай

много е постен въпрос... всъщност детенцето родено ли е или е още в корема на мама. Какво е забоялването? Какви са лекарствата? А кърмиш ли?
Цитирай

много е постен въпрос... всъщност детенцето родено ли е или е още в корема на мама. Какво е заболяването? Какви са лекарствата? А кърмиш ли?

Бебо още в на мама коремчето. Някъкъв вирус е незнам точно какъв е  
Цитирай

София

И мен ме хвана вируса преди 4-5 дни,но се оправих с чайчета и чайчета от лайка и много лимони.За носа нищо не съм си слагала,но слава богу температура нямах.
Пий много чай и си лягай !
Успешно оздравяване   bouquet
Цитирай

Варна

За нос-СТЕРИМАР,впръсква се.Това е съвсем безобидна соелна води4ка ,използава се и за бебенца;)
Цитирай

София

Бабини лекове и хомеопатия са подходящи за лечение на бременни.
Цитирай

Ами не съм много съгласна за бабините лекове, че са подходящи. Например - противопоказно ти е всякакво напарване /дори и на краката/. Имам позната, която предизвика /по погрешка/ спонтанен аборт със греяно вино. Въпреки, че съм фенка на самолечението и усилено го практикувам  Mr. Green мисля, че ако не си добре е редно да отидеш на лекар. "пипнала съм вирус" какво означава? Имам само сополи. Или повръщам или имам разтройство. Мисля, че ако идеш на лекар ще ти обяснят как да реагираш ако вдигнеш температура и т.н.
Цитирай

Варна

Два пъти боледувах по време на бременността,лекувах се с парацетамол,капки за нос и ефизол.Толкоз  Mr. Green,друго не дадоха  Mr. Green,ама няма страшно за бебо,стига да е само някакъв вирус.
Цитирай

А при първи симптоми на настинка може ли да се пие витамин С и прахчета като Fervex и Coldrex?  newsm78
Цитирай

София

Бременна си все пак, иди на лекар.
Цитирай

Плевен

стига да не се стига до антибиотици НЕ  bouquet

Peace  Скорошно оздравяване!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора