Искам да знам ако аз съм болна това ще навреди ли на Бебо?

  • 1 214
  • 21
  •   1
Отговори
Мами искам да питам  ако аз съм болна това ще навреди ли на Бебо.

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 11:21 от Reza

# 1
  • Мнения: 1 432
стига да не се стига до антибиотици НЕ  bouquet

# 2
  • софия
  • Мнения: 555
не само антибиотиците са проблем - има и други лекарства, които не бива да се взимат, но за това най-добре може да ти каже гинеколога.

# 3
  • Мнения: 7 474
Зависи от какво си болна newsm78. Във всички случаи взимай лекарства само след консултация с лекар Peace

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 19:18 от Lео

# 4
  • Мнения: 198
Зависи от какво си болна newsm78. Във всички случаи взимай лекарства само след кансултация с лекар Peace
Абсолютно Peace никакво самолечение Wink

# 5
  • Мнения: 4 806
много е постен въпрос... всъщност детенцето родено ли е или е още в корема на мама. Какво е забоялването? Какви са лекарствата? А кърмиш ли?

# 6
 
много е постен въпрос... всъщност детенцето родено ли е или е още в корема на мама. Какво е заболяването? Какви са лекарствата? А кърмиш ли?

Бебо още в на мама коремчето. Някъкъв вирус е незнам точно какъв е  

# 7
  • Мнения: 174
И мен ме хвана вируса преди 4-5 дни,но се оправих с чайчета и чайчета от лайка и много лимони.За носа нищо не съм си слагала,но слава богу температура нямах.
Пий много чай и си лягай !
Успешно оздравяване   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 432
За нос-СТЕРИМАР,впръсква се.Това е съвсем безобидна соелна води4ка ,използава се и за бебенца;)

# 9
  • Мнения: 2 211
Бабини лекове и хомеопатия са подходящи за лечение на бременни.

# 10
  • Мнения: 1 942
Ами не съм много съгласна за бабините лекове, че са подходящи. Например - противопоказно ти е всякакво напарване /дори и на краката/. Имам позната, която предизвика /по погрешка/ спонтанен аборт със греяно вино. Въпреки, че съм фенка на самолечението и усилено го практикувам  Mr. Green мисля, че ако не си добре е редно да отидеш на лекар. "пипнала съм вирус" какво означава? Имам само сополи. Или повръщам или имам разтройство. Мисля, че ако идеш на лекар ще ти обяснят как да реагираш ако вдигнеш температура и т.н.

# 11
  • Мнения: 2 039
Два пъти боледувах по време на бременността,лекувах се с парацетамол,капки за нос и ефизол.Толкоз  Mr. Green,друго не дадоха  Mr. Green,ама няма страшно за бебо,стига да е само някакъв вирус.

# 12
  • Мнения: 11 003
А при първи симптоми на настинка може ли да се пие витамин С и прахчета като Fervex и Coldrex?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 7 032
Бременна си все пак, иди на лекар.

# 14
  • Мнения: 5 026
стига да не се стига до антибиотици НЕ  bouquet

  Peace  Скорошно оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт