Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Добрич

Момичета,препоръчайте ми някакъв лосион/крем за тяло,че след раждането кожата ми е една такава нееластична,суха...искам нещо за стягане и хидратиране...имам и малко стрии по корема.
Предпочитам медицинската козметика,но ще приема всякакви предложения за кремчета,които са изпитани и са ви помогнали Hug Wink
Бладоря,предварително  bouquet
Цитирай

Банкя

Аз дълго време ползвах лосиона против стрии, който си ползвах и докато бях бременна - на Lierac. Мустела също има специализирана серия за след раждане.
Цитирай

София

Препоръчвам ти олио на Икаров против стрий, а лосион аз ползвах на Нивеа и на Дов, а на Ейвън.
Цитирай

дав за стягане ползвам аз
Цитирай

Пловдив

Лосиона Дав за стягане е добър, хем е приятен за кожата, хем стяга (малко или много).
Ако ти се дават повечко пари,  можеш да пробваш някой от продуктите за тяло на Леокрема, аз от тях съм много доволна.
Цитирай

Добрич

Мерси,момичета.
Аз  също си мислех за леокрема,не съм ползвала досега продуктите им,но се двуомя и между Галеник или нещо на Виши newsm78 просто никога не съм ползвала продукт за стягане на кожата.....Ще чакам още мнения Peace
Цитирай

Варна/София

Виши!! Определено си заслужава, много съм доволна smile3521
Цитирай

в ябълковата градина

Аз харесвам Леокрема.
Цитирай

София

Ползвам в момента стягащият и освен че не стяга, а и ми мирише лошо. Не е подходящ за суха кожа.
Цитирай

Белгия/София

От Дав съм доволна и аз  Peace
Цитирай

В.Търново

И аз гласувам за Дав Peace От медицинската козметика не съм ползвала лосион за тяло и не мога да дам препоръки Thinking
Цитирай

софия

Еудермол-5 на Талодерма за сухата кожа,а за стягането -Леокрема-това използвам аз и съм доволна
Цитирай

Sofia

Аз пък съм маниячка на продуктите с марка Ив Роше ....заслужават си парите.То все пак трябва да се търси ефекта не цената,нали?
Цитирай

И аз съм за Талодерма.
Цитирай

Старата столица

Препоръчвам ти олио на Икаров против стрий,
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора