Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 окт. 2006, 21:14 ч.

Кога си пускате отопление?

• 1 784
  • 55
  •   1
Отговори
  • Русе
 Grinning Пуснала съм си печка, да ми грее на краката докато съм на компа. Ами студено ми е, не ми е комфортно.  Crossing Arms

Мъжо каза, че не съм в час, малкия се събуди от ужаса на светещите реотани, но аз не я гася.

Вие кога пускате топло (на парно сме иначе)?

# 1
Още не сме пускали , но у нас е топло  Flutter. Иначе , ако замръзна и аз ще пусна Laughing

# 2
  • София
Аааааааааа ,от няколко дни си пускам климатиците и печките да ни е топличко.На студено не мога да издържам.

# 3
  • BE, 2260
Вече пуснах климатика да духа топло, за да мога да ходя из къщи по гащи и тениска Mr. Green Иначе не е чак толкоз студено.

# 4
  • София
в офиса от днес сме с парно.
у дома припалваме камината - тя е основно за красота, ама затопля с 1-2 градуса. тази вечер пуснах климатика малко да затопли, че не ми се занимава с камината...

# 5
  • Добрич
През последните две сутрини сериозно се замислих дали да не извадя духалото. Всекидневната ни сутрин е доста хладна, и май ще извадя печката вече.
По принцип пускам топличко, щом ми е студено. Аз съм най- зиморничавата у дома, така че аз определям кога настъпва този момент. Wink

# 6
  • В метрото
Когато ни е студено  Mr. Green
Още не сме пускали нищо, но нашето жилище си е топло. В момента съм с мокра коса и голи крака и не ми е студено.

# 7
  • София
Когато ни е студено  Mr. Green
Още не сме пускали нищо, но нашето жилище си е топло. В момента съм с мокра коса и голи крака и не ми е студено.

абе и моите деца още ходят по голи крака и къси ръкави, виктория беше и с мокра коса (а нейната е до кръста и съхне мнооого часове), ама на мен ми беше хладно...

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
все още нищо не съм пускала.

# 9
  • London, Sofia
Засега ни е ОК

# 10
  • Atlanta ,USA
Пускам за банята на Вики ,иначе не е толкова студено .

# 11
  • Там където е семейството ми
От няколко дни пускам от време на време климатика.Малката не се оплаква, аз също.Да му мисли мъжът ми, като дойде време за сметката. Mr. Green

# 12
  • Springfield, VA
Климата бачка сутрин, до обяд, когато става топло и вечер. Сега работи даже...И аз на студено не вирея. Не ги уважавам вълнените елеци и дебелите дрехи  в 4 ката, както и плетените чорапи  Naughty  Stop

# 13
Никога  Mr. Green

# 14
  • Ямбол
Koгато ми стане студено. Все още се трае. Ходим по къси ръкави. Пускам климатика само за след баня на децата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт