Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Помогнете!  Rolling Eyes
Къде в София мога да намеря хума на сапун?!  newsm78
Много, ама много ще ми помогнете, ако ме упътите от къде мога да купя такава.
В главата съм заприличала на Робинзоновата такава, една такава никаква.  35 А като ученичка се миех единствено с такъв сапун и волосите ми бяха като реклама за "Лореал" най-малко.  Crazy
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Помогнете!  Rolling Eyes
В главата съм заприличала на Робинзоновата такава, една такава никаква.  35 А като ученичка се миех единствено с такъв сапун и волосите ми бяха като реклама за "Лореал" най-малко.  Crazy

Рефан имат сапун . свято и лековито място.(забравих къде Embarassed по Черноморието някъде, май Поморие) черен на цвят. ползвах го близо месец- добър е .
Цитирай

София

Помогнете!  Rolling Eyes

Рефан имат сапун . свято и лековито място.(забравих къде Embarassed по Черноморието някъде, май Поморие) черен на цвят. ползвах го близо месец- добър е .

S Pomoriiska luga e i miri6e gadno,ne znam kolko pomaga...
Цитирай

София

В някои аптеки. Аз си купих шампоан хума за 1.36 от кварталната аптека, която е заредена слабо и не с вносна козметика.
Цитирай

Варна

Вчера за първи път пробвах такъв сапун и съм очарована. Не знам къде се продава, но и аз тръгвам да търся  Smile
Цитирай

имам такав сапун ное бял ,,садаржа  бяла каолинова хума,,от един магазин за диети4ни не6та
Цитирай
Аз съм от Варна. Тук има, но за съжаление си далече. Ако мога да помогна, поне ще ти кажа, че сапунът който съм виждала тук се казва AVIA-български е, в 4 разцветки, ароматизиран. Чух едно момиче да го хвали на приятелката си преди дни в магазина -почиствал й лицето мн. добре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.