модерно ли е да си имаш любовник?

  • 4 610
  • 93
  •   1
Отговори
наи-добрата ми приятелка си има любовник.нищо лошо.проблема е че при последните ни срещи тя сякаш иска да ме убеди колко било хубаво това - било полезно за всяка жена,внасяло разнообразие и си е само за теб. newsm78аз сам на друго мнение и усещам как с нея се отдалечаваме,а това е много тъжно.аз не я съдя ,макар че не я и оправдавам.модерно ли е да си с любовник в днешно време?

# 1
  • Мнения: 46 492
Оправдава се жаната, не й се връзвай  Grinning

# 2
  • Мнения: 959
а,мина му модата Laughing

# 3
  • Мнения: 260
И жената така каза - Остаряла практика.

# 4
  • Мнения: 8 917
Нали знаеш "лафът" /перефразирам Wink/ - ако ти е о.кано  дупето и омажеш и другите няма да си личи откъде вони Wink...пък хората за различни, може на нея това да й е липсвало...

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам дали има мода при този вид "дейност"  Mr. Green Всеки гледа да си удовлетвори потребностите по някакъв начин.
Конкретно за приятелката ти - сигурно би се почувствала по-малко виновна, ако още някой вкуси от забранения плод...

# 6
  • Мнения: 4 978
Опитва се да се освободи от собствените си угризения.
Друго си е да си кажеш "Ми к'во пък, всички правят така"  Wink

# 7
  • Мнения: 1 858
Ми аз не смятам, че е модерно. Сред моите познати няма такава, която да си има любовник и нямам наблюдения какви са емоциите. И на мен ми се струва , че се опитва да приспи съвеста си.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Май пак е на мода. Около нас все едни тайни(и не чак толкова тайни) връзки. Колко съм старомодна. Трябва да се замисля, засрамя и да започна да работя по въпроса да съм в крак с модата. Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 480
Вероятно се опитва да те въвлече в това, за да не се чувства толкова виновна, а и за да имате какво да споделате взаимно по тази тема. Не се връзвай  Naughty Не смятам, че да имаш любовник някога е било модерно.

# 10
  • Мнения: 10 758
Брех, колко съм била старомодна.Дали да не взема да влезна в крак с модата и аз newsm78

# 11
  • Мнения: X
Последно-модерно ли е или не е модерно,че аз покрай тия деца пак съм назад с "модите"? newsm78

# 12
  • Мнения: 9 077
То за тия неща мода няма Laughing като ти се прииска...
Човещинка си е все пак...
Между другото, и да си хванеш любовник, нужно ли е да биеш тъпан, че всички да разберат Whistling

# 13
  • Мнения: 1 451
Е как ще си на друго мнение, скивай колко е фешън твойта дружка. А представяш ли си ако я излови мъжо и колко по-фешън ше стане. С насинени очи и разбит нос.  Joy

# 14
  • Мнения: 165
Abe da vi kaja 4esno mai e moderno,minalata sedmica 2 moi priqtelki mi se pohvaliha 4e  si imat lubovnici,v4era o6te edna za koqto ostanah bezkraino udivena za6toto q misleh za mnogo hrisima ta 4ak i zadrastena Shocked Shocked Shocked-ne q razbiram az taq moda Naughty

Общи условия

Активация на акаунт