Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
спешно издирвам червени чинини, някои да има идея от къде мога да намеря такива ?
Цитирай

мисля, че от аркопал можеш да намериш такива, само не си спомням фирмата - Луминарк май, в метро ги предлагат, а до колкото знам в София имат и фирмен магазин имат и сайт.
Цитирай

candy shop

Снощи ходих да разгледам новия мол Sky City в кв. Гео Милев. На подземния етаж, където е Фантастико, има доста голям магазин за домашни потреби. Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.
Цитирай

Пловдив

В Метро има всякакви такива подобни шарени посуди, главно на Луминарх са  Smile
И аз съм си заплюла от тях  Flutter
Цитирай

София

В брошурата на Кауфланд имаше и то страхотни.....към 75 лева май бяха, но за качество не знам
Цитирай

lala land

Мисля,че в Бонжура бях виждала.
Цитирай

София

Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.

Колко пари са? Питам и за чиниите и за купичките.
Цитирай

София

Виждала съм керамични в Метро. Както и от акропал или както там се казваше този материал. Има в Пикадили в мола (този в Лозенец със сигурност), има и в скъпите магазини от рода на Хоум Стайл на бул. Витоша близо до Южния прак.
Цитирай

candy shop

Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.

Колко пари са? Питам и за чиниите и за купичките.

Ами купичките бяха по 3.90 лв./1 бр., а чиниите не помня по колко струваха, мисля че и те бяха към 3 лв./1 бр. но имаше и комплекти към 70 - 80 лв.
Цитирай

в метро има, аз ги имам  smile3534 и в Гео Милев в новия център доло има фантастико и до него има магазин, виж там май са и по евтини  Peace
Цитирай

под тепетата

Купувала съм си такива от Аркопал от Билла - около 5-6 лв беше едната.
Цитирай

София

Да, има в магазина на Луминарк. Около 5-6 лв. е чинията, зависи от размера. На бул. Хр. Ботев се намира, малко преди 5тр кюшета.
Има ги и в Метро тези чинии, предполагам, че и там има червени.
Цитирай

София - Бояна

спешно издирвам червени чинини, някои да има идея от къде мога да намеря такива ?

Отиди във фирмения магазин на "Луминарк" там има много голям избор на всякакви чинии и разцветки.Намира се на бул."Христо Ботев".Тръгваш от 5-те кюшета по посока пл."Македония" първата пряка на ъгъла.Аз лично съм си купувала от тези чинии,материала е аркопал и са много здрави.Имат индикация,че стават за микровълнова и миялна машина.
Цитирай

София

А като си ги купиш - пусни снимки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.