Червени чинии ?

  • 2 532
  • 13
  •   1
Отговори
спешно издирвам червени чинини, някои да има идея от къде мога да намеря такива ?

# 1
  • Мнения: 25
мисля, че от аркопал можеш да намериш такива, само не си спомням фирмата - Луминарк май, в метро ги предлагат, а до колкото знам в София имат и фирмен магазин имат и сайт.

# 2
  • Мнения: 112
Снощи ходих да разгледам новия мол Sky City в кв. Гео Милев. На подземния етаж, където е Фантастико, има доста голям магазин за домашни потреби. Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.

# 3
  • Мнения: 9 077
В Метро има всякакви такива подобни шарени посуди, главно на Луминарх са  Simple Smile
И аз съм си заплюла от тях  Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 3 148
В брошурата на Кауфланд имаше и то страхотни.....към 75 лева май бяха, но за качество не знам

# 5
  • Мнения: 398
Мисля,че в Бонжура бях виждала.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.

Колко пари са? Питам и за чиниите и за купичките.

# 7
  • Мнения: 2 013
Виждала съм керамични в Метро. Както и от акропал или както там се казваше този материал. Има в Пикадили в мола (този в Лозенец със сигурност), има и в скъпите магазини от рода на Хоум Стайл на бул. Витоша близо до Южния прак.

# 8
  • Мнения: 112
Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.

Колко пари са? Питам и за чиниите и за купичките.

Ами купичките бяха по 3.90 лв./1 бр., а чиниите не помня по колко струваха, мисля че и те бяха към 3 лв./1 бр. но имаше и комплекти към 70 - 80 лв.

# 9
  • Мнения: 1 403
в метро има, аз ги имам  smile3534 и в Гео Милев в новия център доло има фантастико и до него има магазин, виж там май са и по евтини  Peace

# 10
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Купувала съм си такива от Аркопал от Билла - около 5-6 лв беше едната.

# 11
  • Мнения: 4 202
Да, има в магазина на Луминарк. Около 5-6 лв. е чинията, зависи от размера. На бул. Хр. Ботев се намира, малко преди 5тр кюшета.
Има ги и в Метро тези чинии, предполагам, че и там има червени.

# 12
  • Мнения: 270
спешно издирвам червени чинини, някои да има идея от къде мога да намеря такива ?

Отиди във фирмения магазин на "Луминарк" там има много голям избор на всякакви чинии и разцветки.Намира се на бул."Христо Ботев".Тръгваш от 5-те кюшета по посока пл."Македония" първата пряка на ъгъла.Аз лично съм си купувала от тези чинии,материала е аркопал и са много здрави.Имат индикация,че стават за микровълнова и миялна машина.

# 13
  • Мнения: 2 013
А като си ги купиш - пусни снимки.

Общи условия

Активация на акаунт