Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Варна, морето и сините вълни!

Софтуера ми естетствено не е лицензиран  Mr. Green
Те това мити компютърче от едно известно време при началния екран пищи че не е Genuine  #Cussing out
И всеки пут трябва а натискам бутон че не ми пука от това съобщение и си искам системата такваз каквато е!
Някой има ли идея как да го разкарам това чудо, без да си форматирам дяла с WIN?
Цитирай

BE, 2260

Тази гадост дойде и при мен с един от последните ъпдейти на Уиндоус. Един месец я трях да ми дава такива съобщения, които ставаха все по-"ужасяващи". Накрая ми казаха откъде да дам отметка, за да спрат съобщенията, но... не помня къде беше Embarassed
Може би някой разбирател ще се включи да каже Smile
Цитирай

ВАРНА

Би трябвало в уиндоуса ви дето сте инсталирали, да има една папка eth0 ..., ако не сега ще погледна да ви дам линкче

http://evkon.data.bg/Programs/Windows Genuine Advantage Validation v1.5.708.0.rar
« Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 09:40 от scorpionche »
Цитирай

Varna

Преди два дни ми преинсталираха Windows-а.
Обясниха ми за този проблем и решението било да се спрат ъпдейтите.
Цитирай

близо до морето

И при мен беше така наскоро.Оправих го като въстанових системата на по-задна дата и после сложих отметка да не се ъпдайтва автоматично.Успех Hug
Цитирай

Шумен

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=30185&st=0 … F%BF%BDentry27317

За по-прегледно копирам тук основните моменти:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Windows Genuine Advantage\data

Има един файл data.dat.Той е сам в папката.Изстривате цялото му съдържание и му слагате отметка
(read only).С нотепада се прави нов файл със същото име и разширение data.dat.Вътре се записва каквото ви падне и отново отметка(read only).Уиндолс използва този фаийл за валидацията,а при това положение файла е само за четене.Той не може да пише в него и след рестарт всичко е ок
Може и след тая процедура да си инсталираш това:
Цитирай

София

И при мен преди месец-два се появи това.

Мислех да преинсталираме, но заради отпуските още не сме сколасали.

Аз така и не се сетих сама от къде се е появила тая информация. #Cussing out
Цитирай

София

Мими, моят компютър изплю същото съобщение преди време. Аз обаче работя в компютърна фирма и момчетата го оправиха...не знам как. Четоха по разни форуми, изтеглиха някаква програмка и го оправиха. Но ми казаха, че за всяка версия на Windows се изисква различно кракче....Не искам да правя реклама, затова, ако искаш, пиши ми на лични и ще измислим нещо ако не успееш да го махнеш със съветите, които са ти дали другите момичета Smile
Успех! Hug
Цитирай

Бургас

Аз имам същия проблем, но какво ще стане ако си го оставя така за известно време - месец, два, например - дали ще изпуши тотално и ще ми се загуби това, което имам в РС-то като информация.
Моля по-знаещите и по-можещите да кажат.
Простете за невежеството, но съм малко на Ви с тези неща.
Цитирай

нищо му няма , и нашия е така
дори гледам, че ъпдейтва , предполагам не всичко
но ще накарам мъжът ми да го оправи , щом може ..
но на мен не ми пречи и така да си седи
Цитирай

Шумен

Пуснах ви линк от тема по същия проблем, прочетете как да се справите де, подробно е обяснено и няма нужда от специалисти.
Цитирай

Пуснах ви линк от тема по същия проблем, прочетете как да се справите де, подробно е обяснено и няма нужда от специалисти.
Не се вижда линка  Embarassed

Иначе мерси за всички съвети. Довечера на спокойствие ще опитам, че сега малкия терминатор ми не дава достъп  Laughing
Цитирай

Шумен

Линкът е в по-горния ми пост
Цитирай

Благодарско! Мислех че и друг си сложила.
Ще докладвам каква съм я свършила!
ай много да му разкажа игрите на компа, но няма да ми е за първи път  Cool
Цитирай

Шумен

Ще се справиш, споко, не е голяма философия  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора