CHICCO S3 TRIO МНЕНИЕТО ВИ?

  • 970
  • 12
  •   1
Отговори
РЕШИЛА СЪМ ДА ПОДАРЯ НА ДЪЩЕРЯ СИ КОЛИЧКА  ОТ ТОЗИ МОДЕЛ,КОЙТО Е ОКОЛО 1200ЛВ!КАЖЕТЕ ВАШЕТО МНЕНИЕ ЗА ТОЗИ МОДЕЛ?сМЯТАМ,ЧЕ СИ ЗАСЛУЖАВА СВОИТЕ ПАРИ ПОРАДИ ФУНКЦИОНАЛНОСТТА СИ!ЩЕ ЧАКАМ ВАШИТЕ МНЕНИЯ!бЛАГОДАРЯ!   
З НАЕТЕ ЛИ НЕЩО ЗА МОДЕЛА КОЙТО СЕ ОЧАКВА ДА ИЗЛЕЗЕ ТОЗИ МЕСЕЦ НА НОВА КОЛИЧКА -НА МАРКАТА  CHICCO,КОМБИНИРАНА?




# 1
  • Мнения: 3 457
количката е супер ,моя позната има и аз съм очаривана-може и на по-ниска цена да се намери Peace

# 2
  • Мнения: 198
 
З НАЕТЕ ЛИ НЕЩО ЗА МОДЕЛА КОЙТО СЕ ОЧАКВА ДА ИЗЛЕЗЕ ТОЗИ МЕСЕЦ НА НОВА КОЛИЧКА -НА МАРКАТА  CHICCO,КОМБИНИРАНА?
И аз съм се насочила към Тrio-то Peace
поразрових новият модел е мисля това http://www.chicco.com/hp.asp
разликата е в столчето за кола според мен

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 18:01 от sheherazada

# 3
# 4
  • Мнения: 2 936
за толкова пари по-добре QUINNY или BEBE comfort,или PLAY  те имат много по-хубави модели

# 5
As mislia 4e tasi koli4ka e mnogo po hubawa i e okolo 900 lv.sas wsi4ki ekstri koito se se6ta6.Koli4kata  e model na ABC Desing-Rodeo. Nemoga da ka4a snimka...no se sainteresuwai niama da sajeliawa6.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз имам такава количка.
Купих я за 1090лв. И съм много доволна.Коша за новородено е много полезен.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=46462&photo=8

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 505
dimavl, не мога да ти пиша на ЛС, запълнена ти е кутията.
Купих я края на май от Бургас от магазин"Синди".
Гаранция-6 мес.

# 8
  • Мнения: 3 457
а с трите части ли е кошница,количка и чувалче ли е що ли е ? newsm78

# 9
  • Мнения: 654
Ако си решила да даваш толкова много пари за коричка, горещо ти препоръчвам Chicco CT 0.1- тя пак е трио- има я заедно с коша за кола за 970 лв. в търговски център "Глобус" на бул. "Сливница", точно преди моста на Захарна фабрика- магазинът е на 2-я етаж. На мен ми останаха очите в нея, но за съжаление нямам парите, а и са ми дали порт- бебе и затова се спрях на Cortina Duo.
Много късмет на дъщеря ти!(Макар че с такава майка, не виждам как няма да има късмет!)

# 10
Мили момичета,благодаря за вашите отговори и внимание!АЗ също я намерих по 1100лв.Но много интересно е ,че в Италия тозимодел вече е поз 900лв.Новият модел версия2007г. е на цена 1180лв.Замислям се дали да нея взема от там?Имам тази възможност!Какво мислите?

# 11
  • Мнения: 654
А как ще я прекараш дотук- ако е със самолет, и мен ме интересува, защото и моят мъж може да вземе от Франция , но проблемът е , че пътува с багаж в самолета и ако я таксуват като свръхбагаж, трябва да плати по 12 евро на кг Shocked- става е..си златната количка. А докато не се качва на самолета, няма как да знае как ще я таксуват, а тогава вече ще я е купил. Ако знаеш нещо друго, моля те, пиши ми Praynig.

# 12
  • Мнения: 3 457
че тя и тук е 1100 и нещо Joy

Общи условия

Активация на акаунт