Кога порастнаха?!

  • 1 352
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Все по-често си задавам този въпрос - кога порастна, като че ли вчера тръгна на ясла, а днес вече всичко прави сама, не дава да и помагам, за всичко има отговор, има си момичешки тайни с приятелките си, собствени пари в касичката и разнообразни желания какво да си купи с тях  Wink.
Времето май лети по-бързо от колкото на мен ми се иска  newsm78

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знам кога порасна каката...Но онзи ден ме забеляза, че аз нямам нерви вече да обяснявам защо зелен чорапогащник не се облича с виолетова блуза/разказах за случката/ и сама подбра дрехи и помогна на сестра си да се облече.
Всеки път, когато обяснява на Васи, че "контра се бие" като върнеш крачето назад и педала спира колелото...
Всеки път, когато Васи си мърмори на люлката "напед - изпъваш, назад - сгъваш" - то, милото, иска само да  се люлее...

Замислям се и за момента, в който и малката ще ме отреже с думите "Знам бе, мамооо..." Ще ме заболи ли, както ме заболя от Дени или ще го чакам с нетърпение?!

# 17
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Случката:
- Мамо, това какво е това?
- Това е "нещо си"
- Дааа, точно така!

 Laughing Laughing

Хубавото е че и за него и за мен, всичко което се е случило преди време е "вчера като бяхме...."

и аз го насилвам да расте, да бъде самостоятелен, а вечер , вечер като заспи, ме боли сърцето от умиление, от усещането за нещо отлетяло така.... недоизживяно.

# 18
  • Мнения: 1 134
Дойде времето да кажа на детето си, прословутата реплика от детството ми, която ми беше тооолкова далечна тогава:
"Кога беше 3 кила, кога стана човек?!"  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 7 384
........ женени деца - черни ядове".
  Това допълнение не го знаех.Ама колко е вярно сами ще се убедите след време. Mr. Green Вие си мислите,че това е малкото момиченце или момченце с ожулени колене ,но то просто е неговото хлапе.
                Другото което ще разберете,че прекрасните мигове с децата на децата ви са нещо което трябва да се изживее в противен случай живота ви е просто изтекъл като пясък между пръстите.
                А времето просто лети и докато чуете първата думичка изведнъж вече ви дават акъл. Mr. Green Да са живи и здрави.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 245

и аз го насилвам да расте, да бъде самостоятелен, а вечер , вечер като заспи, ме боли сърцето от умиление, от усещането за нещо отлетяло така.... недоизживяно.

Толкова точно казано.

Общи условия

Активация на акаунт