за кухните от В. Търново

  • 614
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Пак на тема мебели и по-точно кухни, само че за региона на Велико Търново.
Споделете моля от кои фирми сте доволни или недоволни, ако сте си правили скоро кухня. На мен лично много ми харесват тези на Мебелни къщи Ралица (в Central Mall), но май излизат доста скъпичко. И на Венера мебели не са лоши ... Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 1 028
Понеже живея точно отсреща с/у МОЛ-а та съм там вечното присъствие,а и мъжа ми там работи,та гледах онзи ден въпросните кухни,наистина неенадминати по цена и идва мъж и почва да ми обяснява,че били от масивно дърво,а аз и мъжа ми с очите си виджаме напреде си,че плоскостите са от ПДЧ,та викам си отсега взеха да ме засилят тези,питам"Това ПДЧ за масивно дърво ли минава?",а оня се напрай на приятно разсеян.А за "Венера" вчера четох тука една мацка дето се жалва за дивана си,нали не си мислиш,че като е най-скъпо е и най-качествено,нищо такова,просто реализират по-голяма печалба за сметка на ефтините материали,които влагат и баламурниците дето си милсят,че са си купили кой знае какво.

# 2
  • Мнения: 1 546
Поръчахме си мебели за хола от една фирма чийто офис се намира на улица Габровски. Там правят само по поръчка. Мацката дизайнерка е много готина, дава хубави идеи. Там мислим да си поръчаме и кухнята. Много стриктно спазиха срока на поръчката, сглобиха ги 100% професионално, доволни сме.  Peace Ако искаш пиши ми на лични да ти дам адрес и телефон на фирмата.

Общи условия

Активация на акаунт