за мамите от Пловдив 4

  • 10 341
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Да, давайте ги брошурите насам и то по-бързо, че събота и неделя е най-голямата лудница и има най-много хора.
Само кажете кога ще дойдете, за да мога да приготвя и моите неща, че аз няма да мога да дойда на срещата, а имам хубави дрешки и обувки заделени.
Както и има някакви пари в кутията, защото онзи ден без да искам я закачих и се раздрънка /учудващо за мен, защото си мислех, че само вие пускате пари вътре, но явно и друг е пуснал/ Simple Smile - то е ясно, че няма да са милиони, но все пак отнякъде да започнем.
Та като минете, ще отворим кутията и ще отчетем парите.
Каспър - много се радвам, че работата потръгва Heart Eyes
Листовките още не са направени, но в момента, в който станат ще пиша тук!!!
Професорка - страхотни са жилетките Peace

# 46
  • Мнения: 786
Момичета чак се чувствам тъпо,като чета какво можете да направите,а аз само едни сурвачки измислих.Нека който има нужда от помощ да ми даде работа,защото на идеи не съм много богата.Мога да бродирам,но  нещо по-обикновено,малко да шия.Но каквото и да е в крайна сметка около мен има и други хора ще се справим. НАСАМ НАРОДЕ - ДАВАЙТЕ ДА МАЙСТОРИМ !!! Grinning

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вяра , не се притеснявай и аз се чувствам с две леви като чета кой какво може.Но както Невенчето казва : важното е да е от сърце .
Ако искате да купим плат за ботушчета и да започваме да ги изработваме , какво ще кажете ?
Някой ще направи кройка с картон и ще раздаде на неможещите да кроят , за да изрязваме по картона и да шием .

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, благодаря за моралната подкрепа - продължавам бясно да плета !  knit
С Devil се разбрахме за схемите. Листовки мога да взема и аз - кога ще са готови?
В офиса ще спретнем "паралелна акция" за дрешки и обувки. Къде и кога да донеса събраните неща?

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, благодаря за моралната подкрепа - продължавам бясно да плета !  knit
С Devil се разбрахме за схемите. Листовки мога да взема и аз - кога ще са готови?
В офиса ще спретнем "паралелна акция" за дрешки и обувки. Къде и кога да донеса събраните неща?
Акцията за събиране на дрехи , обувки , играчки и др. ще е на 29.10.06г. от 10ч.до 12ч. на детската площадка "Данон" , която се намира срещу магазин Евмолпия .
Всеки който иска да помогне /независимо с какво / е добре дошъл .  Hug

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 79
ОК. Ще се видим в неделя  smile3503 Да нося ли схемички за още някой?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Листовките ще са готови в понеделник!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Листовките ще са готови в понеделник!
ОК ! Кажи кога ще ти е удобно да дойдем да си вземем . И кога да занесем на Каспар в Тон Бонбон , или направо да се видим в понеделник там ?

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, тук съм качила схемичките за бродиране на картички - големи и цветни ! Дано ви свършат работа  newsm03
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=71298

# 54
  • Мнения: 88
Супер са мноого благодаря а освен това с тройка и на четири квадратчета стават страхотни , но пак кой да ме научи  Hug  Embarassed 
А това за ботушчетата е много хубава идея ако искате ще мина да взема плат но предпочитам аз да го избера защото ако е подходящ ще можем да направим някакви клонки с конци отгоре примерно ако е лен ! А цветния картон ще  го оставя в понеделник в моя магазин моля те mili ако си взела брошури остави ги там аз ще ги раздам че няма да имам време да взема от Джони !    bouquet  И понеже нямам машина ще опитам да направя кройка на картон имам едно готово  ботушче в къщи а profesorka ще ни избере някакви малки клонки който да сложим , но ще ти пиша на лични като съм готова

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Невенче , ако можеш вземи плат , аз като взема от Джони брошури ще гледам вторник да дойда до твоя магазин на Младежка и ще ти оставя , а ти ще ми дадеш готово ботушче и цветни картони за картичките .
Мисля да нанижа пуканки на герданчета , но ще е добре да са цветни , дали ще се боядисат с боя за сладки ?  newsm78

Джони , кога ще си свободна в понеделник да се видим ?

# 56
  • Мнения: 88
ОК, Миленче така се разбираме ще ти оставя кройка на ботушче заедно с картона и ако съм купила плат и него ,а ако не успея да обиколя ще ти го дам на акцията за да го минеш на машина че аз нямам и ще се върне пак при мен да ги украся! Не съм сигурна че с боя за сладки ще стане за пуканките а с темперни боички незнам дали е удачно за да не ги хапнат децата  newsm78  Laughing

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Джони , кога ще си свободна в понеделник да се видим ?
Милена, моя мъж се връща към 18ч. от работа и тогава ще ми донесе листовките. Ще ти се обадя като са в мен. И на всички ще пиша, които имат желание. Свиркайте. Каспър и на теб ще оставя - само да ми ги донесат.

# 58
  • Мнения: 903
Леле тук се работи и пушек се вдига. Съжалявам , че не мога да помогна с нищо, но от бебо не ми остава време. Но пък после ще купуваме ... обещавам Laughing. Успех момичета, направо сте страхотни. Ако все пак има нещо за вършене на бързо... обаждайте... насреща съм. Целувки от нас с Цецко Heart Eyes

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Леле тук се работи и пушек се вдига. Съжалявам , че не мога да помогна с нищо, но от бебо не ми остава време. Но пък после ще купуваме ... обещавам Laughing. Успех момичета, направо сте страхотни. Ако все пак има нещо за вършене на бързо... обаждайте... насреща съм. Целувки от нас с Цецко Heart Eyes
Твоя Цецко съм си го заплюла да го изям Heart Eyes
Надявам се на 29.10 на срещичката да се видим.

Общи условия

Активация на акаунт