за мамите от Пловдив 4

  • 10 345
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 903
Джони , брошурките наистина са супер. Браво на вас.   bouquet Ще гледам в неделята  да дойда, ако не ще звънна да се видим  преди това. Hug

# 76
  • Мнения: 2 502
момичета
  bouquet от видинската група ,за човека,изработил  диплянката ,наистина е чудесна   bouquet

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Благодаря на всички за одобрението за листовката, ще предам на мъжа ми похвалите Mr. Green

# 78
  • Мнения: 786
Ето ни и нас - вече легални в играта  Simple Smile
Пристигнахме на време и Роси ни посрещна на уговореното място.Срещата се състоя в  офиса наБАОО.Имаше "колежки" от Видин и естествено от "главната квартира" Simple Smile
1.Раздадоха ни оригинали на няколко вида документи,с който да се отчитаме пред дарителите и пред фондацията.
2.Коментирахме коледния базар - идеи,организация.
3.Получихме - плюшени играчки,несесери за химикали,чоропогащници,тетрадки,книги,почистващи препарати,часовници / някои не работят Sad /
Мамите от Видин  водят децата на театър,а сега искат да им уредят и за шоуто на Слави.
Сладка хапка предложи да направим снимки на ръце ,които изработват нещо - това ще е част от анонса по медиите.
Ако може ние на местно ниво да си издействаме нещо медийно ще е в наша полза.
Това е в кратце - пресконференцията ще я даваме в неделя.
Очакваме "журналистите" Mr. Green

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Браво на Мили и Вяра!!!
Много се радвам момичета, че потръгват нещата Hug Hug Hug

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз само да добавя , че много се радвам за срещата , всички момичета са страхотни.

Днес има информация за акцията на 29 във вестник Марица , за което искам да благодаря на Коала и нейният съпруг   bouquet  bouquet  bouquet

# 81
  • Мнения: 786
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=72636
Тук се намира още една идея за картички - имам материал за 10-20 картички.Който има стари копчета може да фантазира още newsm78 .
Аз ще ги залепя с лепило,а някъде може да се включат и фулмастерите.
А снежния човек е от чоропогащник ,пълен с вата и аксесоарите вече са въпрос на избор - шапката може да е от плат или картон / оригиналната е плетена,както и шала /.Но в неделя ще е с мен така,че СПОКО ! Grinning

# 82
  • sofia
  • Мнения: 7 477
дадох на Вики документите.

Поли нямаше за кога да я добавя ,но това не е проблем  Wink

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
дадох на Вики документите.

Поли нямаше за кога да я добавя ,но това не е проблем  Wink
Лавендър благодаря   bouquet

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Девойки, да си сверите часовниците довечера, че току виж сте подранили утре на акцията  smile3555

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Exxxxxxx Професорке, сега разбрах , защо си избрала такъв ник  Mr. Green
Аз вече бях забравила - благодаря ти   bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета , едно напомняне за утре :
Очакваме всички които искат да помагат на акцията за събиране на дрехи , обувки , играчки и др. / нови и употребявани / от 10 до 12ч. на детската площадка Данон , която се намира срещу магазин Евмолпия.    Hug

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Бързам да напиша , че днешната акция мина много успешно , мнението ми е ,  че това досега е най-мащабната акция която сме правили . Хората които се включиха бяха разбрали от различни места :  форума ,  приятелка , вестник Марица и от листовките .

Форумските дарители са : момичетата от София , Elisir , profesorka , Teylor , Peia , Nioto , Nevena R , Devie , bbb , Viara , Незабравка , Найка и съпруг , Даруся , Горящата душа , Джони      bouquet  bouquet  bouquet

Останалите са : Даниела , Евгения Йочева , Татяна Матушева , Севда Катранджиева ,
Маргарита Желязкова , Елеонора Иванова , Стоянка Димитрова , Галина Димчева , Александра Иванова , Лияна , Стойка Моралийска , Росица Дончева  , жени от църквата , Надежда Добрева , Ели Панишева , Теодора Георгиева , Апостолова , Никола Бързанов     bouquet  bouquet  bouquet

Надявам се да не съм объркала нечие име или да не съм пропуснала  някой , но в случай че съм моля да бъда извинена . Hug
 
пп.По късно ще има и снимки от Джони .

# 88
  • Мнения: 863
Здравейте момичета!
Вижте какво открих тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137261.0
Мисля, че вие ще бъдете най-полезни, за информация Hug
Поздрави
  bouquet

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте момичета!
Вижте какво открих тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137261.0
Мисля, че вие ще бъдете най-полезни, за информация Hug
Поздрави
  bouquet
Отговорих в темата . Благодаря ти 4arlin .    bouquet
Надявам се че съм била изчерпателна и полезна .

Общи условия

Активация на акаунт