Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Анкета

Коя марка зеленчуково пюре предпочитате?

(Гласуването приключено: сб, 11 ное 2006, 13:01)
Може да изберете максимум 3 опции.
Въведи твоя глас

София

Предстои ми захранване.Искам да захраня със зеленчуково пюре.С какъв зеленчук да започна и по каква схема.Коя марка пюре да предпочета?Пускам и анкета за марката зеленчуково пюре, което предпочитате вие.
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Аз захранвах с Хип и съм доволна...най-вече малкия де Mr. Green.После преминах на Ганчев,понеже ми излизаше малко солено Money
Цитирай

Някъде там...

И аз съм за Хип, но захраних с домашно-приготвено картофено пюре. Виктория откзава да яде купено.
Цитирай

София

Аз съм захранила първо с пюре от картоф и морков на Ганчев. Предпочитах да захранвам с Ганчев, защото при захранването изхвърлях доста големи количества храна. Започнах да купувам от скъпите пюрета, след като започна да яде по цяло бурканче. Предпочитам Хип, Нестле и Семпер. Схемата е: първи ден 1-2 малки лъжички, според мен най-добре преди обедното хранене, ако детето няма никакви реакции(обриви, разстройство, повръщане и т.н.), постепенно всеки ден увеличавате количеството.
Цитирай

РусЙе

Аз захраних с домашно-картофено. После купувах на Хип.
Цитирай

София

Аз започнах и завърших с Ганчев. Имат мляко вътре, а за мен това е плюс. Детето най-добре ще ти покаже кое му е добре.
Цитирай

Варна/София

Захраних с Хип-картоф и морков.После започнах аз да ги готвя  chef
Цитирай

пред компютъра

Аз захранвах с Хип и съм доволна...най-вече малкия де Mr. Green.После преминах на Ганчев,понеже ми излизаше малко солено Money
Peace
Цитирай

Русе

Започни със зеленчуково пюре на Хип или Гачев каквото си избереш аз съм и за двете марки. Аз започнах със пюре от моркови на Хип. Пюрето трябва да е от един вид зеленчук и детето трябва да е здраво когато започваш да захранваш или да даваш нова храна. Така ще можеш да наблюдаваш как му се отразява новата храна.
Цитирай

София

Захраних с Хип-картоф и морков.После започнах аз да ги готвя  chef

Аз по същия начин Peace
Не ми харесват пюретата на Ганчев,само да вметна...
Цитирай

София

Аз изобщо не съм давала готови пюрета-правех домашни от самото начало.
Цитирай

на кой му пука, майна

Аз захраних с Хип, после продължих с Ганчев и Хип
Цитирай

София

Хип, морков, първите 3,4 дни по 3,4 лъжички после 1 седмица половин малко пюре, обаче й се услади и минахме на цяло.
Цитирай

Бургас

Захраних с Ганчев, но после започнах да ги правя сама. Сега ако се наложи купувам Хип или Алете.
Цитирай

Захраних с "Ранни моркови" на Хип.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора