С какво зеленчуково пюре да захраня?

  • 2 058
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 962
Ние ядем само на Ганчев,но сме опитвали и на Овко и на Хелло

# 16
  • Мнения: 344
Използвам Хип, но захраних с домашно картофено пюре.

# 17
  • Мнения: 1 615
Картоф и морков е класика за захранване. "Ганчев" са си много добри пюрета и само защото са български не трябва да се считат за по-ниско качествени. Захранване то HIP, например, понякога води до отказ на детето да яде други, а цената не е без значение, според мен. Още повече че за по-малко от половината пари получавате съвсем аналогично качество.

# 18
  • Мнения: 2 672
аз започнах с картофено - домашно. След време давах от Ганчев

# 19
  • Мнения: 27 524
Хип и Данон  Peace

Морков, картоф, тиква  Peace

# 20
  • Мнения: 702
захраних с ранен морков на Хип

# 21
  • софия
  • Мнения: 495
Захраних с домашно картофено,после на "Ганчев"

# 22
  • Мнения: 193
Започнах с Hipp "картоф и тиква", след товас други (Hipp имат голямо разнообразие от зел.пюрета), давам и на Nestle микса от зеленчуци, напоследък купувам пюрета на Bebevita, мн.добро качество, не са скъпи, а малкия ги хапва с удоволствие.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Започнах с ранен морков на Hipp.

# 24
  • Мнения: 742
Ние ядяхме на АМ-АМ, но когато нямаше от тях давах ха Ганчев. Мисля, че първото беше морков и тиква или нещо такова Thinking.
Гласувах за Ганчев понеже няма АМ-АМ.

# 25
  • Мнения: 6 472
По принцип захраних с домашно плодово пюре от тиква, но ако трябваше да избирам от готовите, съм твърдо за Гербер като начоло. Като основна причина бих изтъкнала, че пюретата които им се водят за първа стъпка, не съдържат нищо друго освен полд/зеленчук. На хипп пюрето от ябълка, което уж трябваше да е първо съдържаше само 52 или 58% плод (вече не мога да си спомня точно). Останалото беше нишесте. Аналога на Гербер съдържа 100% ябълка. Първите пюренца на Гербер са в много удобна опаковка - 2 пъти по- малки са от  малките на хипп, което означава че не ти се налага после да изхвърляш неизядени количества. Като цена са излизат малко по евтино от Хипп. И последно - Гербер са Хамерикански, а по неизвестни за мен причини там изискванията им към бебешките храни са малко по- високи от европейските.

# 26
  • Мнения: 131
Домашно картофено и морков на Хип

# 27
  • Мнения: 2 614
Захраних с домашно приготвено картофено пюре, после картоф и тиквичка, картоф и морков, картоф и тиква.
И досега рядко купувам пюрета, но когато купувам са Ovko, Nestle, Hipp или Ам-Ам, предпочитам ги пред Ганчев(всъщност Ганчев не съм купувала, но като гледам, че повечето имат еднакъвм цвят и Crazy)

# 28
  • Мнения: 6 164
С Хип захраних аз - без проблеми.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 101
Захраних го с картофено пюре - домашно приготвено  Wink 
Готовите пюрета много не му харесват.

Общи условия

Активация на акаунт