in vitro в Свети Лазар?

  • 4 376
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 361
Благодаря за отговорите.
Няколко пъти пробвам да търся с търсачката,но е претоварена.Явно влизам все е натоварено време.Изчетох в здравен справочник каквото намерих ,но то е за раждания.

via благодаря ти за втория сайт особено.Първия мисля ,че е точно клиниката на Табакова,където не иска да продължава.

valjа имаш ли представа с кои лекари работят?



нищо подобно! www.ivf.bg е сайт на центъра по репродуктивна медицина и оплождане инвитро "София", който е на доктор Явор Владимиров. точно там забременя от инвитро via, там забременях от инсеминация и аз. препоръчвам го горещо.

а при Табакова наистина не си струва да се ходи. също така не си струва да се ходи и в Св.Лазар - не съм чувала някой да е правил инвитро там или пък да е забременял от такава процедура...

# 16
  • София
  • Мнения: 6 361
Благодаря за отговорите.
Няколко пъти пробвам да търся с търсачката,но е претоварена.Явно влизам все е натоварено време.Изчетох в здравен справочник каквото намерих ,но то е за раждания.

via благодаря ти за втория сайт особено.Първия мисля ,че е точно клиниката на Табакова,където не иска да продължава.

valjа имаш ли представа с кои лекари работят?



нищо подобно! www.ivf.bg е сайт на центъра по репродуктивна медицина и оплождане инвитро "София", който е на доктор Явор Владимиров. точно там забременя от инвитро via, там забременях от инсеминация и аз. препоръчвам го горещо.

а при Табакова наистина не си струва да се ходи. също така не си струва да се ходи и в Св.Лазар - не съм чувала някой да е правил инвитро там или пък да е забременял от такава процедура...

разгледай този форум - има интересна анкета за това кой къде е забременял от инвитро.
http://forum.zachatie.org/index.php?topic=3198.0

# 17
  • Мнения: 260
jam , благодаря.
 

# 18
Здравейте момичета,
до момента от време на време четях интересуващите ме теми, и нямах време да се включа за коментари,но като чух за болница "Свети Лазар" и че още има жени,които още ходят там ,направо изтръпнах....
Регистрирах се веднага,за да напиша:НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Там не могат и една киста да различат,камо ли нещо друго да направят и то точно д-р Николова.Просто нямам сили да ви разкажа точно сега какво се случи и за болката,която преживях заради нея и заради не професионализма й.
Не мога вече 2 г. да се оправя, и ви обещавам да ви разкажа какво се случи с мен, и то точно д-р Николова,какво направи.
Моят съвет е-идете другаде-само не там.Там е една машина за пари и нищо повече!!!!!
Казвам ви го това с чиста съвест и като се посъвзема малко ,ще отида и лично на д-р Николова да й го кажа в очите.
Довиждане,момичета,
ще се чуем скоро пак

Общи условия

Активация на акаунт