Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, става дума за етърва ми. Бременна е в 6 месец и изследванията и са според акушер гинеколога и много лоши. Много е слаба и това е довело до ниска кръвна захар, нисък хемоглобин и проблеми с бъбреците. Всъщност основния проблем са бъбреците. Ходи на уролог, който и обяснил че има киста/ кисти в единия бъбрек и задържа урина и в двата. Не можели да и направят нужната "цветна" снимка, защото пречело при бременност. Днес гинеколога и казал че най-вероятно ще трябва да махнат бебето защото има вероятност да загуби бъбреците си.
Та въпроса ми е, знаете ли към какъв специалист да се насочим - няма да махнат бебето ако поне още 1 не потвърди.
От Варна сме и се надявам някой да ми даде насоки за добре специалисти които могат да помогнат
Цитирай

Слънце, пясък и пак слънце.

Не знам за Варна, за съжаление.
Ако имате възможност да дойдете до София, запишете си час за доц. Джераси от болница Вита. Приема всеки вторник от 17 часа, но само с предварително записан час.
Успех! Praynig
Цитирай

Варна

Според мен трябва да отиде на нефролог. Чувала съм много добри неща за проф.Ненов (мисля,че така се казваше) в Терапията или доц.Близнакова (тя приема в Майчин Дом, тел: 332000)
Наистина мисля, че положението и е опасно, но по мое мнение непременно трябва да се консултира с повече специалисти. Аз лично съм се убедила в това, след като съм се сблъсквала с много противоречиви мнения. Според мен трябва редовно да и се правят изследвания и да се следи състоянието на бъбреците и.  Ако успее да задържи бебенцето до 7-мия месец и то самото е наддало достатъчно, може да се предизвика раждане по спешност.
Не смея да давам никакви съвети, но единственото което наистина бих я посъветвала е да иска мнението на повече специалисти. Дано всичко се размине и успее да износи безпроблемно бебчето.  Praynig
Цитирай

Пловдив

За проблеми с бъбреците само нефролог. Уролозите са зо пикочната система до бъбреците, но стигне ли се до проблемни бъбреци - нефролог. Има си цветен доплер, на който се гледат бъбреците, без да е необходимо никакво контрастно вещество или да пречи на бременността. За Варна незнам къде има такъв апарат, в София в Александровка имат - мога да ти препоръчам Богов, имам отлични впечатления от него.
Цитирай

София

Тръгвайте към София според мен.Само дано вси4ко се оправи  Praynig И аз съм сболни бъбреци но за сега проблем нямам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.