Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 окт. 2006, 15:46 ч.

от кога може да се дава сладко от рози

• 6 241
  • 22
  •   1
Отговори
  • Варна
и изобщо подходящи ли са за децата конфитюрите , сладката ....

# 1
  • РусЙе
Аз за 1 път чувам за такова сл;адко newsm78

# 2
  • Белгия/София
Не са препоръчителни, тъй като в тях има само и мноооого захар  Peace

Иначе минимум след годинка и по мъничко с филийка или бисквитка, ако държиш да даваш  Peace

# 3
  • пред компютъра
Peace

На Злати все още не съм давала нито сладко, нито конфитюр. Няма и да дам скоро. Peace

# 4
Аз съм яла сладко от рози-на мен ми е вкусно.За децата не зная,защото е много  ама много ароматно и плюс това има разхлабващ ефект.На моите деца никога не съм давала. Simple Smile

# 5
  • London, Sofia
И досега на Гери не съм давала конфитюр или сладко....не бих дала скоро Stop

# 6
  • Бургас
Подкрепям. Peace

# 7
  • на върха
Много захаросано, прекалено парфюмено, разхлабващо. Три причини поради които няма да дам скоро.

# 8
  • UK/София
Не съм давала и в скоро време няма да дам.А на толкова малко дете като твоето, не би ми минало и като идея ooooh!

# 9
  • Mediterraneo
Първо, че за такова сладко не съм и чувала. Звучи ми като сладко от калинки  Mr. Green
Второ- аз самата никак не обичам сладка, конфитюри и мармалади и може би заради това не ми е хрумвало дори да й давам. Иначе съм сигурна, че ще й хареса на моята  Grinning Ако реша, че трябва да яде нещо подобно, ще бъде мед- давала съм 1-2 пъти по мъничко вече. Поне е полезен  Peace

# 10
  • Варна
ясно значи ще отложа
аз точно заради разхлабването питам

# 11
  • София
Сладко от рози? Shocked Мислех, че не съм прочела правилно. Blush

# 12
Сладко от рози? Shocked Мислех, че не съм прочела правилно. Blush

Правилно си прочела  Sunglasses Много е приятно и ароматно, но има слабително действие (поне върху моя стомах). Затова май не е много подходящо за малки деца  Embarassed

# 13
  • София
Сладко от рози давам на голямата си дъщеря отскоро при случаи на запек.Наистина е страшно ароматно,на мен лично ми има вкус на парфюм за ядене.обаче действа при запека,де Wink.

# 14
  • Белгия/София
Първо, че за такова сладко не съм и чувала. Звучи ми като сладко от калинки  Mr. Green

Няма да обиждаш на калинки, ей   Crossing Arms  Аз съм яла такова сладко   Crazy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт